Ahmet Nur Çebi açıkladı!

Beşiktaş Yönetimi, geçen yıldan kalan tüm vergi borçlarını ödediğini söyledi. Bu haberle Avrupa'ya giden yolun kapıları da açıldı.

GÜNDEM 31.03.2016, 14:40 31.03.2016, 14:43
5221

 Beşiktaş Kulübü, Beşiktaş Futbol A.Ş'nin Futbol A Takımı ile alakalı olarak 2015 yılına ait borçlarının tamamının ödendiğine dair belgeleri UEFA'ya gönderdi.

İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, 2015 yılına ait vergi borcu ve futbolcu alacağının kalmadığı belgesinin UEFA'ya gönderilmesinin ardından önümüzdeki sezon için Avrupa kupalarına katılım koşullarının sağlandığını açıkladı.

AHMET NUR ÇEBİ: ''TARAFTARIMIZ BEŞİKTAŞ'I TAŞIMAYA BAŞLADI''

Çebi, bu sabah yapılan idman esansında basın mensupları ile yaptığı sohbette Siyah-beyazlı taraftarlara teşekkür etti ve "Taraftarımız artık Beşiktaş'ı taşımaya başladı" ifadelerini kullandı.

Çebi, "Son yıllarda stadımız olmadığı için gelirlerimiz oldukça düşmüştü, ama şimdi geldiğimiz noktada birkaç gün içinde sattığımız kombinelerle, üçlü biletlerle gereken parayı hemen topladık, futbol takımına ait tüm borçları kapattık. UEFA'ya da bu belgeleri sunarken stadımızın hemen para kazandırmaya başladığı durumunu da göstermiş olduk ve onların da çok memnuniyetle karşıladığı bir durum oldu bu. Artık şunu söyleyebiliriz ki, 'Taraftarımız Beşiktaş'ı taşımaya başladı. Yani bu 17 milyonu taraftarımız ödedi. Beşiktaş artık çok rahat kredi alabilir duruma gelmiştir. Çünkü stattan para kazanmaya başladığımız için kredi ödeme konusunda da çok iyi duruma geldik. Bunların hepsi taraftarımızın takıma sahip çıkmasıyla olmuştu. Onlara çok teşekkür ediyorum'' diye konuştu.
Yorumlar (5)
Beşiktaşk 5 yıl önce
Emeklerinizden dolayı Bizlerde sizlere teşekkür ediyoruz...Yönetim olarak Beşiktaş'a yakışır bir yönetim sergiliyorsunuz...Allah başarılı ve daim eylesin...
Seba 5 yıl önce
Hala bu yönetimi eleştirip YD-Adalı zihniyetini savunan arkadaşları sadece ve sadece : ALLAHA HAVALE EDİYORUZ
Hulusi 5 yıl önce
Bizde Buyuk Besiktasimizin iyiligi ve gelecegi icin Orman ve yonetiminin bir de enayi dalkavuklarinin Besiktasimizi terk edip gitmesini istiyoruz!
kartal 5 yıl önce
hulusi ne ANGUT adamsınız ya
Vedat 5 yıl önce
Utanmaz, ezik sporlu fikretciler dolmus buraya.hepinizin Allah cezasini versin.Besiktas dusmani adi herifler!