Ahmet Çakar’dan olay tweet

Ahmet Çakar, mikro blog sitesi twitter aracılığı ile Fenerbahçe’nin puan kaybettiği Osmanlıspor maçının ardından olay bir paylaşımda bulundu.

GÜNDEM 03.04.2016, 23:27 03.04.2016, 23:29
6998

  FIFA hakemi Ahmet Çakar, Fenerbahçe’nin mağlubiyetinin ardından sosyal medyadaki paylaşımı ile olay yarattı.

Çakar, mikro blog sitesi twitter aracılığı ile yaptığı yorumda Fenerbahçe’nin bu geceki puan kaybı ile şampiyon olduğunu belirten paylaşım gerçekleştirdi.

Çakar’ın bu paylaşımı olay yaratırken bu yorumu olumlu karşılayanlar kadar olumsuz karşılayanlar da oldu.

İşte Ahmet Çakar’ın o sözleriYorumlar (6)
Hako1903 5 yıl önce
Febe puan kaybeder şampiyon biz stat açarız şampiyon eksik gese maçı var şampiyon bir puan öndeydik şampiyon yarın yenelim üç puan önde olacaz şampiyon. Ee biz hiç oynanayalım febe her halukarda şampiyon. Yav he he bi git Ahmet hoca yaaa.
BJK 5 yıl önce
Hocam sen üşüttün heralde, damarlar tıkanmış. Akıl var mantık var puan kaybı yaşayan bir takım nasıl şampiyonluğa oynar. Yine gündeme gelebilmek için saçmalamıssın sıyırık hocam :)
KASIMPAŞA MAÇINA DİKKAT..! 5 yıl önce
ARKADAŞLAR AHMET ÇAKAR ŞİKE İMASINDA BULUNUYOR.YANİ AZİZ YILDIRIM NE YAPAR EDER BEŞİKTAŞ'IN ÖNÜNÜ HAKEM SATIN ALARAK KESER.BU AKŞAMKİ KASIMPAŞA MAÇINA DİKKAT...!FUTBOLCULAR HAKEMİDE YENECEK ŞEKİLDE HIRSLI SAHAYA ÇIKMAK ZORUNDA.
ahmet 5 yıl önce
Ahmet fakat ayni yorumu geçen sen de yapmıştı. Hangi maçtı hatırlamıyorum ama fenerin maçından sonra fener şampiyon oldu demişti. Ayrıca aylarca fener samp olacak demişti. Sırf gündemde kalmak için saçma sapan yorumlar yapıyor.
Sahin 5 yıl önce
Fener kopegi sen anca ruyanda gorursun bunlari.