Ahmet Bulut, Negredo için İspanya'da!

Beşiktaş, golcü futbolcu transferinde mutlu sona ulaşmaya çok yaklaştı. Siyah-beyazlılar, Alvaro Negredo konusunda önemli yol kat etti.

GÜNDEM 01.08.2017, 16:23 02.08.2017, 18:51 kartalbakışı.com
2005

Valencia, Negredo’nun Beşiktaş’a transferine yeşil ışık yaktı. Beşiktaş ile bugün sabah saatlerinde başlayan müzarekeler devam ediyor. 

İspanyol medyası Ahmet Bulut'un, Negredo'nun menajeri Juanma Lopez ve Valencia yetkilisi Mateo Alemany ile görüntülerini paylaştı ve Beşiktaş'ın Negredo transferini bitirmek istediğini aktardı.

***

Geçtiğimiz hafta İspanya'da Negredo'nun menajeri ile bir araya gelen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Dış transfer Komitesi Başkanı Umut Güner ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu, oyuncunun menajerine son tekliflerini ileterek beklemeye geçmişti.

***

Önceliğini İngiltere olarak belirleyen Negredo ise Premier Lig takımları ile yapacağı görüşmelerden sonra Beşiktaş'a cevap verecekti. İngiltere'den beklediği teklifler olsa bile aradaki fiyat farklarından dolayı kesin karar veremeyen Negredo için Beşiktaş'ın yetki verdiği menajer Ahmet Bulut Valencia'da hem oyuncunun kulübü hem de menajeri ile görüşmeler yapıyor.

***

Oyuncunun menajeriyle yaptığı görüşmeden çıkarken  basın tarafından görüntülenen Bulut'un, Negredo transferini bitirmeye çok yakın olduğu ve İspanyol golcünün Beşiktaş'ı kabul etmesinin an meselesi olduğu İspanyol basını tarafından flaş haber olarak geçiliyor. Eğer bu görüşmeler olumlu geçerse transfer komitesi İspanya'ya giderek Negredo ile yüz yüze görüşüp imzayı attıracak.

***

Kaynak: Milliyet

Yorumlar (0)