Ağzımdan yanlış bir kelime çıktıysa

Şenol Güneş, Beşiktaş resmi sitesinden flaş bir açıklama yaptı.

GÜNDEM 23.11.2015, 16:35 23.11.2015, 16:38
1680

 22 Kasım 2015 tarihinde Beşiktaş ile Sivasspor arasında oynanan müsabakayı, kulüp teknik sorumlusuna ayrılmış olan bölümden takip ederken, bizim bulunduğumuz alana doğru bir hareketlenme gördüm. Müsabaka atmosferi ve heyecanı içinde o anda tam olarak nedenini anlayamadığım hadise; Sivasspor yardımcı antrenörünün ve daha sonra Sivasspor yöneticisi olduğunu öğrendiğim bir şahsın, bizim alanımıza ve kadromuza, fiziksel ve sözlü müdahalesine dönüştü.

 
O anda cereyan eden hadisenin ayrıntılarını; maç ve olay anının gerilimi nedeniyle net olarak hatırlamıyorum. Bize karşı sarf edilen sözlerin niteliği ne olursa olsun, ağzımdan yanlış bir kelime çıktıysa, kamuoyundan özür diliyorum.
 
Sivasspor Teknik Direktörü Sayın Okan Buruk’la aramızda herhangi bir gerilim yaşanmamıştır. Kendisi, olayları yatıştırıcı yönde tavır ve tutum göstermiştir.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
Şenol Güneş
Futbol A Takım Teknik Direktörü
Yorumlar (3)
GÜNEŞ 5 yıl önce
YEDİRMEYİZ leş kargalarına ŞENOL HOCAYI
burak lnd 5 yıl önce
Hocam gerekli gereksiz her konuyuya yorum yapiyorsun durusuna yakismiyor. ozellikle bizim gazetecilerin sacma sorularina cevap vermek zorunda degilsin. Bu sebepler yuzunden ozan tufan serdaraiziz gibi adamlari trasnfer edemedik. onun disinda acik ara fark yarattigin orta umarim daha da basaril olucaz.
Gece kartalı 5 yıl önce
Şenol hocam okan buruk kimin köpeği ya muhatap olma