Advocaat yine Beşiktaş'tan bahsetti

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Bursaspor ile oynadıkları karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, 'Beşiktaş’ın bu dünya üzerinde çok fazla dostu var herhalde.' dedi.

GÜNDEM 11.02.2017, 22:15 12.02.2017, 18:50
4607

"BEŞİKTAŞ'IN BU DÜNYA ÜZERİNDE ÇOK FAZLA DOSTU VAR"
Beşiktaş ile oynadıkları Türkiye Kupası karşılaşmasının ardından verilen cezalara ilişkin sorulan sorulara ise deneyimli teknik adam, "Ben bu ülkede yabancıyım. Pazar günü oynadığımız maçlardan sonra gelişen sonuçları çok merak ediyorum. Çok şaşırtıcı. Beşiktaş'ın bu dünya üzerinde çok fazla dostu var herhalde. Başka bir anlam yükleyemiyorum. Sanki her şeyi biz yapmışız gibi kararlar verildi. Bu akşam 2 puanı hakem yüzünden kaybetmedik. Tamamen bizim yüzümüzden oldu. Bu ülkede yaşayan yabancı olarak alınmış olan bu kararlar beni fazlasıyla şaşırttı" şeklinde cevap verdi.

Yorumlar (2)
ihtiyarkartal 4 yıl önce
ulan sana ne öğretildiyse papağan gibi tekrar ediyorsun,kaç yaşına gelmiş adamsın,bak sana bir türk sözü de ben öğreteyim:edep ya hu !kupa maçındaki rezalet hakem yönetimini görme,ofsayttan attığın gölü görme,karabük te verilmeyen penaltıyı da ofsayt gölü de görme ama beşiktaşın dostlarını gör.ne görüş varmış be !
Sermet 4 yıl önce
Konuşmaların midemi bulandırıyorTiksindirme beni.Defol git Ülken.