Adem Ljajic Operasyonu!

Beşiktaşımızda kiralık olarak forma giyen ve özellikle ikimci yarıda gösterdiği performansla dikkatlerini üzerine çeken futbolcumuz Adem Ljajic'in satın alma opsiyonu ile ilgili Torino kulübüyle görüşmelere başlanıyor.

GÜNDEM 17.05.2019, 12:02 19.05.2019, 14:08 Kartal Bakışı
575
Adem Ljajic Operasyonu!

Özellikle sezonun ikinci yarısında müthiş bir performans ortaya koyan Adem Ljajic için yönetim kurulumuz kesin kararını verdi. Kulüpte yaşanan nakit akışındaki sıkıntıya rağmen Beşiktaş, Ljajic’in 6.5 milyon Euro’luk satın alma opsiyonunu kullanacak. Yönetim, ekonomik engelleri ise taksitli ödeme planıyla aşmayı hedefliyor. Uzun vadeli bir ödeme şekliyle yükü azaltmayı düşünen Beşiktaş’ta, Umut Güner ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan oluşan transfer komitesinin önümüzdeki günlerde İtalya’ya gideceği öğrenildi.

Adem Ljajic kararını verdi

Bu ikili, Ljajic’in bonservisini elinde bulunduran Torino kulübünün yetkileriyle masaya oturacak ve 6.5 milyon Euro’nun peşin ödenmemesi için İtalyanları ikna etmeye çalışacak. Beşiktaş’ın elini en çok güçlendiren nokta ise Adem Ljajic’in İstanbul’da kalmak ve uzun yıllar Siyah-Beyazlı formayı giymek istemesi.

Kaynak: Fanatik
Yorumlar (1)
karakartal 2 yıl önce
sayın başkan ve yönetim sizce bu adem layiç 6.5 milyon yuro edermi bu adam galatasary maçlarında fb maçlarında ts maçlarında başakşehir maçlarında nerde yok bana ufak maçlarda 6-7 gol atmış neye yarar bana final niteliğindeki maçları alacak o maçların adamı olacak sayın başkan sakın ha 6.5 milyon veripte almayın yazık bjk nın paralarına o parayla çok daha iyi oyuncu alınır biz bu büyük maçları neden kaybettik bir fikriniz varmı zannetmiyorum ama yinede söyleyeyim orta saha futbolcuların çıtkırıldım olmalarından kaynaklanıyor orta saha takımın beynidir orada oynayan oyuncularda olması gereken özellikler hızlı olmaları birebirde kolay adam geçmeleri kaleye sert ve isabetli şut atmaları hava hakimiyeti olması fizik kondisyonlarının üst düzey olması fizikli olmaları ayağa top yapabilmeleri pres yapabilmeli gol yüzdeleri yüksek olması ey beşiktaş yönetimi senin aldıklarında bu özelliklerin hangisi var tabi hiç biri dolayısı ile maç kaybetmeniz kaçınılmaz artık son şansınız en az 13 oyuncu ile yolları ayırmak zorundasınız lamı cimi yok ve adam gibi çalışıp şampiyon olacak kadroyu kurmak zorundasınız real madridde elden çıkaracak futbolculardan santrafor ve orta saha oyuncularını kiralama yoluna gidin mesela njoy kanat kirala saygılar