Adalı'nın büyük destekçisi Arat

Şike davasında aklanan Serdal Adalı, kongrede Fikret Orman'ın karşısına çok güçlü bir şekilde aday olarak çıkmaya hazırlanıyor.

 Şike davasında aklanan Serdal Adalı, kongrede Fikret Orman'ın karşısına çok güçlü bir şekilde aday olarak çıkmaya hazırlanıyor. Adalı'nın en büyük destekçisinin dava sürecinde kendisini yalnız bırakmayıp duruşmalara katılan Hasan Arat olacağı gelen bilgiler arasında. Seçim sloganını, "camia olmak" şeklinde kurgulayacak Adalı'nın Aziz Yıldırım'a verilen desteğe atıfta bulunacağı dile getirildi.KAYNAK:FOTOMAÇ

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2015, 03:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Quaresma
Quaresma - 4 yıl Önce

Buyuk Besiktasa yakisan Buyuk isim, Adali Baskan, Besiktas Sampiyon! Artik milyonlarca Besiktaslinin hasreti bitsin!

Gokay
Gokay - 4 yıl Önce

Ne yani yuzbinlerce Besikitaslinin istedigi Adali baskan olmayacakta, 2500 kongre uyesinin istedigi Ormanmi baskan 66olacak!

Timur
Timur - 4 yıl Önce

Mayista Adali ve Guclu ekibi Ormani ezip gececek!

BJK
BJK - 4 yıl Önce

Düş Beşiktaşın yakasından sayın Adalı. Sen git atlarına başkanlık yap karışma bilmediğin işlere.

Yemezbey
Yemezbey - 4 yıl Önce

Her 19 Mayıs'ta yatlarda tatil yapmak için şampiyonluğu satan, yetmeyip iddiamız sürerken Fener'in şampiyonluğunu kutlayan Orman Beşiktaşlı değildir, Beşiktaşlı Serdal Adalı'ya denir, Güntekin Onay'a denir.

Marco
Marco - 4 yıl Önce

Adamda biraz yuz olur, camia olarak seni istemiyoruz.

Sebahattin Eğriçayır / Erzurum
Sebahattin Eğriçayır / Erzurum - 4 yıl Önce

Milletvekili seçimlerinde bile Serdal Adalı yazıp attım. Ama reis 2 yıl bekle. bu sezon stat bitsin. istikrar gelmezse o zaman aday ol. Seni seviyorum Reis. Ama Beşiktaşı da canımdan çok seviyorum. Dereyi geçerken at değiştirilmez