Adalı Net Konuştu!

Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticisi Serdal Adalı, siyah beyazlı takımın Arsenal karşısında turu geçeceğine inandığını söyledi.

Adalı Net Konuştu!

Siyah – beyazlı kulübün eski yöneticisi Serdal Adalı, yarın Arsenal ile Şampiyonlar Ligi play off turu rövanş maçında karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş'a destek vermek için Londra'ya gitti. Atatürk Havaalanı'nda Cihan Haber Ajansı’na açıklamalarda bulunan Adalı, ilk maçın çok mükemmel olduğunu belirtti.

Tur için çok umutlu olduğunu da kaydeden Serdal Adalı, "Ben açıkçası çok umutluyum. Eğer ilk maçtaki gibi çocuklar yüreğini oyuna yansıtırsa turu alır döneriz. Çok iyi bir takım olduk. İnşallah bunun göstergesini de bu tür maçlarda tur atlayarak taraftarları sevindirerek alırız." diye konuştu.

'Bir skor tahmininiz var mı?' sorusuna ise Adalı, "Yok. Bir turu geçelim hangi skorla olursa olsun." diye cevap verdi.

 

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan gürleyik
hakan gürleyik - 5 yıl Önce

adam delikanlı işte budur benim de içime alcaz gibi geliyor

dembaba
dembaba - 5 yıl Önce

sen soylemesen gecmez besiktas simdi sen soyledin besiktas gecer artik cunku sen ve tupcu bu kulubu bitirtinniz uzak durun besiktastan size gerek yok

asi ruh
asi ruh - 5 yıl Önce

başarısızlıklarda suç hep birilerinin üstüne atılır ne zaman düzelme eğilimi gösterilir kendilerine pay biçme çabasında olurlar sayın adalı reklamınız bitti.

birtan
birtan - 5 yıl Önce

adalı nın reklama ıhtıyacı yoktur serdal adalı ısmı ztn başlı bşna reklmdr işinze bakın serdal adalı bu kulbn başkanı olack herkes bunu boyle bılsın.artıslk yapmyn.adalıyı gordgnuz yerde saygı duruşuna gecmyı unutmyın adalı adamdır adam.fazla konuşmayın

bjk07
bjk07 - 5 yıl Önce

Nihayet senin gibilerden arındı da avrupada böyle maçlar çıkarabiliyor bu takım.Biraz seviyorsan Beşiktaş'ı bu takımdan uzak dur Adalı.

bjkbjkbjk
bjkbjkbjk - 5 yıl Önce

Helal sana adalı başkası olsa çamur atardı yonetime

asi ruh
asi ruh - 5 yıl Önce

adalı adam diyorsan sayın birtan sahte evrak ve mali yapıdan ceza aldığımız sezonu karşılasaydı kimlerin yüzünden ceza alındığı ortada saygı duruşuna sen ve adalı yancıları geçsin

birtran
birtran - 5 yıl Önce

asi ruh o donm beşktşn bşknı demırorndr adalı klube yenı gtrlşmtr o zmn oyle olması gerkmştr ve susmştr keske fıkret ormanın neler dondrdugunu de blsn ve konşşn ama sız adalı duşmsnz adam 10 mlyna ykn alcgı var gık etmıor yoksa canı sagolsn beşktşn dıor fıkret ormn ve ekıbı faızıyle aldı paralırnı bunu da soyle bedvya gutiyı almeıda yı sımao yu da soyle 2 mlyna aldıgı fernandezı de soyle ıkı sene fıkretın takımn kurtrn.fıkretn yaptıgı trnsfrllerıde soylrm sna ama karakter yetmez buraya serdal adalı sızlerdn ve taptgnz fıkrt bşknınzdn kat kat ıyı bı beşktşldr ve koltuk sevdası asla yoktr tjk başknlıgda elnde mlyrlrın dondugunude untmyn ne reklama ne de koltuga ihtıyacı yoktr. ama fıkretınızn vardır.son olark hıç bılgın olmadıgı cok anlşlıo sadece elştrmk içn eleştrme bence azıcık beyınını kullan fıkret ormanın neler yaptıgını cok yakında hepınız gorcksnz sonra abılerımız haklıymış dıyecgnzdn emınım.