Adalı: Beşiktaş bu yüzden camia olamıyor

Şike davasında beraat eden Serdal Adalı isyan etti. Beşiktaş'ın eski asbaşkanı camianın tutumuna sitem etti.

GÜNDEM 12.10.2015, 11:59 12.10.2015, 12:01
956

 Habertürk Gazetesi yazarı Meriç Müldür, şike davasında beraat eden Beşiktaş eski asbaşkanı Serdal Adalı ve Siyah Beyazlılar'ın eski teknik adamı Tayfur Havutçu'nun dava değerlendirmelerini haber yorum şeklinde yazdı.

İşte Müldür'ün haber yorumu:

Fenerbahçe camiası 4 yılı aşkın süren şike davası boyunca tarih yazdı. Başkanın önderliğinde dimdik durdu. Her duruşmada o birliği, beraberliği gördük, gözlemledik. Aynı davada Beşiktaş’ta yargılanıyordu ama o birlik beraberlik yoktu. Serdal Adalı, Tayfur Havutçu çok yalnız bırakıldı. Beraat günü dahi.

50 MASANIN 49’U F.BAHÇELİ 

Geçtiğimiz cuma günü yine Çağlayan Adliyesi’ndeydik. Duruşma öncesi herkes beraat kararı çıkacağı yönünde umut doluydu ama aynı zamanda da gergindi. Bu gerginlik hissediliyor, gözlerinden okunuyordu. Mahkeme heyeti karar için odasına çekilip duruşmaya ara verdiğinde heyecan daha da arttı. İki saatlik ara boyunca herkes adliyenin kafeteryasında bekledi. 50 masalık, geniş bir kafeterya. Dikkat çekici neydi biliyor musunuz? 50 masanın 49’unda Fenerbahçeliler oturuyor, kalan tek masada Beşiktaşlılar. O da en arka masa.

ORTADA SİYAH-BEYAZ YOK 

Fenerbahçeliler’in başkanı orada, yönetimi tam kadro orada. Hukuk bürosu, avukatlar ordusu orada. Kulüp çalışanları, derneklerin üyeleri orada. İnanmışlar ordusu. Hatta avukatlar cübbelerinin altına Fenerbahçe formalarını giyip gelmişler, duruşma salonunun kapısında beklerken, “Son sözü Fenerbahçe söyleyecek. Haklıyız, kazanacağız” marşını söylüyorlar. Adliyenin dışında da Fenerbahçe taraftarı bekliyor. Her yer sarılacivert, siyah-beyaz yok ortalarda. KAYNAK:HABERTÜRK
Yorumlar (11)
Ugur 5 yıl önce
Butun yagci sahte Besiktaslilar buraya toplanmis,ya da bu yorumlari eziksporlu fikretci biri yaziyor. Ayiptir be ,siz Besiktasin iyiligini istemiyorsunuz. Orman ne yapti 3 sene. gelen giden tokatladi besiktasi. Kurtulus ve Sampiyonluk icin Adali goreve. Baskanlik sana yakisir!
sağduyu 5 yıl önce
Biz camia değil, Fener olamayız. Fener camiası için mühim olmayan bazı değerler Beşiktaş camiasının omurgasıdır. Beşiktaşla Feneri mukayese etmen bile Beşiktaş camiasına uygun bir karakter olmadığını gösteriyor..
zafer 5 yıl önce
Orman istifa. Bank asya da bir kulupte gorev yapmak sana daha uygun!
Serkan+ayd%C4%B1n 5 yıl önce
Türkiye jokey kulübünden jokeyler gelseymiş zor günde kaçanların yanında kimse olmaz
Henry 5 yıl önce
Ne yani sayın ADALI..Senin on onbeş avukat tutacak kadar oraya on onbeş otobüs taraftar getirecek kadar gücün yokmuydu...İşte bunun için biz seni Beşiktaş,a başkan olamaz diyoruz...Bak sen bile Aziz ile arandaki farkı görmüşsün..
seba 5 yıl önce
aziz yıldırım da temizmiş adalı da mahkemeye göre. inanıyor musunuz aziz yıldırımın temiz olduğuna? o zaman azizi de tebrik edin onada yazık. ben güvenmiyorum bu ülkedeki adalete. nasıl bi ülke olduk biz ya. aziz ne kadar temiz ise adalı da o kadar temizdir. biz hala kafamızı kuma gömelim...
kenan 5 yıl önce
isiniz gücünüz lobby felan. serdar bilgili dönemi devam etseydi en az bir tane uefa kupasi alinmisti. ama o zamanki gücler kulübü on sene geriye atti!
Coskun 5 yıl önce
3-5 dalkavukun lafina bakma. Milyonlarca taraftar seni istiyor Sayin Adali. Ezik yonetim ve taraftar istemiyoruz!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın