'Adalet Varsa Ceza Kalkar'

Beşiktaş Cezaya İtiraz ediyor...

'Adalet Varsa Ceza Kalkar'

Beşiktaş Kulübü, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından yönetim kurulu üyesi Mete Vardar'a verilen 60 gün hak mahrumiyeti ve futbolcu Gökhan Töre'ye verilen 3 maç men cezaları nedeniyle Tahkim Kurulu'na itiraz etme kararı aldı.

Hem Gökhan Töre, hem de kendisine verilen cezalar nedeniyle Tahkim Kurulu'na başvuracaklarını açıklayan Beşiktaş Futbol A Takımı'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mete Vardar, kendisine verilen cezanın çok ağır olduğunu ifade ederek, "Bırakın böyle bir cezayı, en ufak bir ceza dahi hak edecek hiçbir davranışta bulunmadım. Eğer Türkiye'de gerçekten adalet varsa bu cezanın Tahkim Kurulu tarafından tamamen kaldırılacağına inanıyorum. Ama gerçekten adalet varsa...

Ben Tahkim Kurulu'nun cezada indirim yapacağına değil, cezayı tamamen kaldıracağına inanıyorum. Türkiye'de eğer adalet varsa, benim cezam da tamamen kalkar" diye konuştu.

 
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
eses eses
eses eses - 5 yıl Önce

bu hoydugumun federasyonunu siecemmm

Günsel
Günsel - 5 yıl Önce

Vurun bakalım vurun ne olacak sonunda

umut can cabadan
umut can cabadan - 5 yıl Önce

2 maça indirin şerefsizler

maf
maf - 5 yıl Önce

Tüp kafa; Ben senin de başkanı olduğun federasyonun da,PFDK'nın da,eyyamcı,şikeci,taraflı,şeref yoksunu hakemlerinin de, yani anlayacağın topunuzun gelmişi geçmişini yedi ceddini siiikkeyeim.

SoSo
SoSo - 5 yıl Önce

Adalet mi? Adalet, TR de KADIN ismiden öteye gecmiyor. Yani gecersizdir.
Neyse biz FB ye Töresizde koyar geceriz.

izmirli
izmirli - 5 yıl Önce

Adaletin sadece adının kaldığı,themisis kulaklarının da gerçeğe kapatıldığı,adaletin değil oluşturulan rant sisteminin işlediği bir yerde adalet beklemek bence ütopik olur.Şu an için yapılacak tek şey adaletin ardından dolap çevirenlere maçı hakkımızla kazanıp sahada cevabını vermek olur.