Açılışa özel duble prim!

Beşiktaş yönetimi, Vodafone Arena'daki kritik Bursa galibiyeti sonrası oyuncularına sürpriz yaptı.

GÜNDEM 14.04.2016, 08:29 14.04.2016, 08:30
565

 Siyah-beyazlılarda galibiyet primi 15’er bin TL. Ancak yeni mabedde gelen 3-2’lik zaferle şampiyonluk yolunda yeniden avantajlı konuma geçen Kartal’da oyuncuların hesabına önceki gün 30’ar bin TL prim yatırıldı.

BEŞİKTAŞ için geçtiğimiz pazartesi günü çok özeldi... Kara Kartal, yaklaşık 3 yıl sonra evine, yuvasına döndü, Vodafone Arena’nın açılış maçında Bursaspor’u 3-2 mağlup etti ve şampiyonluk yolunda yeniden avantajlı konuma geçti... Ve bu durum tabiri yerindeyse siyah-beyazlı yöneticileri mest etti. 
 
KARTAL’DA sezonun ilk yarısında yönetim sadece derbi maçlar için oyuncularına prim ödüyordu. İkinci yarının başından itibaren ise her maça 15’er bin TL prim ödeniyor. Ancak Beşiktaş yönetimi, Vodafone Arena’nın açılış maçında Bursaspor karşısında alınan 3 puana özel bir uygulama yaptı. Tarihe geçen, artık unutulması imkansız olan bu galibiyet sonrası büyük bir mutluluğun yanı sıra büyük bir gurur da yaşayan siyah-beyazlı yöneticiler, maçın hemen ertesi günü, yani salı günü sabahı oyuncularına sürpriz yaptı. 
 
DUYGU dolu anların yaşandığı, Vodafone Arena’nın tıka basa dolduğu mücadelede gelen 3-2’lik zafer sebebiyle yönetim, oyuncularına duble prim ödedi ve futbolcuların hesaplarına 30’ar bin TL yatırıldı.
 


VATAN
Yorumlar (3)
TOSBİŞ 5 yıl önce
Aziz yıldırımın sivas beşiktaş maçına fırat aydunusu tayin ettiğini ben duyduğuma gör siz mutlaka duymuşsunuzdur.Şampiyonluk için erken futbolcuları rehavete sokmayın şike yapanların üzerine odaklanın.Sivas can çekişiyor üstüne üstlük hakemde satın alındıysa ve teşvik pirimide varsa bu maç zor olacak.Lütfen kararnlık güçlere engel olun sesiniz çıksın korkmayın arkanızda 20 milyon Beşiktaş taraftarı var.
LERİ 5 yıl önce
AZİZ YILDIRIM SİVAS BEŞİKTAŞ MAÇININ HAKEMİNİ FIRAT AYDUNUS OLARAK ATADI SEN DAHA UYU YÖNETİM ADAMLAR ŞAMPİYONLUĞU MASA BAŞI OYUNLARLA ELİMİZDEN ALMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADILAR.TEPKİNİZİ FEDERASYONUN MAİL ADRESİ [email protected] MAİL GÖNDEREREK VE OLAYI KINAYARAK GÖSTERİN.
KANKA 5 yıl önce
AZİZ YILDIRIMIN SİVAS MAÇINA ATADIĞI FIRAT AYDUNUS TAYİNİNİ PROTESTO İÇİN [email protected] FEDEROSYONUN MAİL ADRESİNİ TOPA TUTALIM..!