Acil stoperle sol kanat alın!

Şenol Güneş, geçen sezonun takımındaki en büyük sıkıntının stoper ve sol kanatta yaşandığını belirterek, hazırlık kampına kadar bu mevkilere transfer yapılmasını istedi. Listenin başında Vlaar, Toloi ve Konoplyanka var.

GÜNDEM 20.06.2015, 04:34
1756
Acil stoperle sol kanat alın!

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Şenol Güneş, yönetimden öncelikle sol kanat ve stoper alınmasını istedi. Tecrübeli teknik adam, önceki gün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde kulübün dış ilişkilerden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları ve A takım sorumlusu Mete Vardar ile 4 saat süren bir toplantı yaptı. Güneş, hazırlık kampına yeni stoper ve sol kanat oyuncusu alınmış olarak gitmeyi istediğini vurguladı. Güneş, kaleci için ise bir süre daha beklemeyi tercih ettiğini anlattı. Güneş, mevcut takımda en büyük eksikliğin sol kanat ve stoperde yaşandığına dikkat çekti.

 

Güneş, toplantıdaki değerlendirmesinde, “Acil olarak şu anda stoper ve sol kanat oyuncusu istiyorum. Ve bu konuda elimizi biraz çabuk tutalım. Kaleci konusundaysa biraz daha bekleyebilirim. Çünkü hazırlık kampında üç kalecimizin de performanslarına bakacağım. Eğer istediğim gelişmeyi göremezsem bu mevki için de transfer yapmamız gerekecek” diye konuştu. Siyah beyazlıların üzerinde yoğunlaştığı isimler ise, Ron Vlaar, Rafael Toloi ve Yevgen Konoplyanka. Vlaar ve Konoplyanka’nın takımlarıyla olan sözleşmesi bitmiş durumda ancak Toloi’nin Sau Paulo ile 2017’ye kadar kontratı var.

 

 

 

LİSTEDE Aston Villa ile sözleşmesi biten 30 yaşındaki Hollandalı stoper Ron Vlaar, Brezilyalı stoper Rafael Toloi. 24 yaşındaki Toloi’de en büyük sorun sözleşmesinin devam etmesi çünkü UEFA anlaşması nedeniyle Beşiktaş, oyuncu satmadan bonservisli oyuncu alamıyor. Sol kanat içinse Dnipro’lu Konoplyanka gündemdeki yerini koruyor ama G.Saray ve Liverpool da onun için devrede.

 

HÜRRİYET

Yorumlar (7)
sermet 6 yıl önce
Hazırlık kampına kadarmı? Şenol hoca sen de çok acelecisin.Ancak seneye hazırlık dönemine yetişir.O da istediklerin değil.
doğru 6 yıl önce
acil sağ bek lazım değil zsten.yine devşirme sağ bek oynar amk :P
tenor Tuna 6 yıl önce
Aman sağ bek alırsınız haaa!!!
HarbiKartal 6 yıl önce
stadın bitmesiyle birlikte uçuşa geçeceğiz.geçen sene kılpayı kaçırdığımız şampiyonluk,bir iki takviyeyle bu sene gelecek inş.
bossBesiktasss 6 yıl önce
Fikret orman Allah seni bildigi gibi yapsin...
DEFOL GIT ARTIK BECEREMIYORSUN
karakartal 6 yıl önce
çapsız yönetim bari gazetelere boy boy şunu alacaz bunu alacaz diye haber yaptırmayın . siz alsanız alsanız fenerin gs artıklarını alırsınız. onun için milleti beklenti içine sokmayın bekliyoruz artıkları.
pancu 6 yıl önce
adam para mı bassın amk.. para yok para.. sefasını demirören cefasını fikret orman yönetimi çekti.. demirören tabatalara 8 milyon verirken ne güzeldi deme.. bu yönetimin hiç öyle bi lüksü olmadı.o beğenmediğimiz oyuncuların sözleşmesi neden uzatıldı sanıyosunuz.. çünkü yerlerine adam alabileceğimiz para yok..