Abdullah Avcı'dan Beşiktaş Açıklaması.Başakşehir...

Derbiler ve Avrupa Ligi dışındaki maçlarını Fatih Terim Başakşehir Stadı'nda oynamak isteyen Beşiktaş, görüşmelerine devam ediyor.

Abdullah Avcı'dan Beşiktaş Açıklaması.Başakşehir...
Derbiler ve Avrupa Ligi dışındaki maçlarını Fatih Terim Başakşehir Stadı'nda oynamak isteyen Beşiktaş, konuyla ilgili görüşmelerini sürdürüyor.
 
Dün Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, İstanbul Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile bir araya geldi. Avcı'nın, Ürkmezgil'e, "Nihai kararı yönetimimiz verir. Ama prensip olarak Beşiktaş'ın bazı maçlarını burada oynaması bize zemin açısından zorluk çıkarmaz" dediği öğrenildi.
 
(Sabah)
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Sar
Mustafa Sar - 4 yıl Önce

AMK. neyin pazarlığı bu. ya başakşehir stadı kimin parası ile yapılmış. Kimin malının kimden esirgiyorsunuz. benim vergimle yapılmış stadı kullanamayacaksam belediye olarak ne için stat yaptınız ki. Türkiye tam anlamı ile üçüncü dünya ülkesi. Keyfilik diz boyu. Bu keyfiliğinde bir sonu olmalı. sTAT için Beşiktaş belediyeye başvurur ve kullanır. Bu kadar basıt mesele

marco
marco - 4 yıl Önce

mustafa stadı belediye bizim paramızla yapmış olabilir ama başakşehire kiralamıştır, ve kullanım hakkı o klüptedir keyfiyet bunun neresinde anlamadım.

Okan Can
Okan Can - 4 yıl Önce

marco kardeş bukadar saf olma sende bu stadın yapılış sebebi zaten başakşehir takımının birinci lige çıkarılacağıydı tayyip erdoğan paşa rize kasımpaşa ve belediye yi üstlendi bi araştır bak bakalım o kulupler 2 sene önce neydi şimdi ne olmuşlar o sıtadı başakşehir kiralamış olabilir ama beşiktaşın bu sene uefa maçları türkiye için ayrı önemi var bu durumda uefa da stad değişikliği yapılamadığı için durumlar şartları şartlarda zorunluluğu getirir bir stadın birden fazla kulube veya kuruma kiralanamaz kuralı yoktur kulupler kahpelik yapmadığı sürece sorunlar çözülür. zaten belediyenin bir takımı olması zaten başlı başına skandal belediye takımına baktığı kadar bölgesine baksaydı şimdi kimsenin evi sular altında kalmazdı.

Okan Can
Okan Can - 4 yıl Önce

belki okurlar diye yazıyorum bunu 4 büyük kulüpler harici olan takımlar beşiktaş maçlarında köpek gibi oynadığı topu diğer takımlara karşı oynasalar zaten her sene şampiyonluğa oynarlar ama nerde o karakter kişilik dimi...
ÖRNEK: Galatasaray - Bursaspor
Bursaspor - Beşiktaş
tamam bursanın zaten neyiyle meşhur olduğunu herkez biliyo ()
Bu arada Galatasaraya bir tavsiye Dortmund maçına çıkmayın hükmen 3-0 en iyisi sizin için çıkarsanızda boyunluk takın başka türlü başınız dik duramazsınız...