4 Aydır Paralarını Alamayan Futbolculardan Büyük Jest

4 aydan bu yana para alamayan Siyah-Beyazlı ekipte Futbol Şube Başkanı Çebi oyuncularla mini bir toplantı yaptı, “10 gün içinde bu sorun aşılacak” garantisi verdi. Futbolcuların "Biz bekleriz. Ancak personel de 3 aydır para almadı. Önce onların ödemelerini yapın" sözleri üzerine Çebi duygulandı, "Sizinle gurur duydum" dedi

GÜNDEM 25.04.2015, 13:42
2323
4 Aydır Paralarını Alamayan Futbolculardan Büyük Jest

Türk futbolunda sık sık dile getirilen ‘Beşiktaşlı duruşu’, Siyah-Beyazlı oyuncular tarafından ortaya kondu. Ümraniye’de 3 gün önce gerçekleşen mini zirve, Kartal’ın bu sene kamuoyundan neden bu denli sempati topladığını gözler önüne serdi. Şampiyonluk mücadelesi veren, buna karşın ekonomik sıkıntılarla da mücadele eden Siyah-Beyazlı oyuncular, yaklaşık 4 aydır kulüpten para alamıyordu. 3 gün önce Futbol Şube Başkanı Ahmet Nur Çebi ile bir araya gelen bazı futbolcular, ödenmeyen paralar ve takımla ilgili konuları masaya yatırdı.

 

Tesislerde futbolculardan Demba Ba, Sivok, Veli, Gökhan Töre, Oğuzhan ve Tolgay ile görüşen Çebi, sıkıntıları anlattı. Sözlerine şampiyonluğa inandıklarını söyleyerek başlayan Ahmet Nur Çebi, “Öncelikle maddi sıkıntıları bugüne kadar şikayet etmediğiniz ve bunu sorun haline getirmediğiniz için size teşekkür ediyorum.

 

Biliyorsunuz ki göreve geldiğimiz günden beri sürekli borç ödüyoruz. Ayrıca bir yandan da stat yapıyoruz. Hepimiz o stadın bir an önce bitmesini istiyoruz. 4 aydır paralarınızı alamıyorsunuz. Bu büyük sıkıntıyı çözmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Merak etmeyin 10 gün içinde 20 milyon TL’lik bir kaynaktan para gelecek. Bu parayla da alacaklarınız dağıtılacak” dedi.

 

HABERTURK

Yorumlar (16)
ali buluç 6 yıl önce
işte tam şampiyon olabilecek bir kadro ve ortam tıpkı 1996-2000 arası fatih terimli gs gibi.aylarca para almadan 4 sene üst üste şampiyon oldular ve uefa kupasını aldılar.her sıkıntıdan bir başarı öyküsü çıkar.
fatih 6 yıl önce
stad bitecek dertlerde bitecek o zaman inşallah
Murat Çetin 6 yıl önce
EN BÜYÜK DİLEĞİMİZ ŞAMPİYON OLMANIZ.
CastieL 6 yıl önce
İyimserliğinize hayranım :)
kartal 6 yıl önce
yalan haberler.
miro 6 yıl önce
yine saçma sapan cebimde para yok,açlıktan nefesim kokuyo ama kuyruğum dik haber ve yorumları.altta da zavallılar övünüyo yorumlarında:)hatta mutlu olup gururlanıyo zavallılıar.hiçbirinin de aklına gelmiyo;bu yonetim necidir ne iş yapar.?parası yoksa ne b_k yemeye burda diye düşünür.yok abicim fb-gs az bile yapıyo.sizin bu zavallı zihniyet oldukça çok binerler sırtınıza.
marco 6 yıl önce
@miro kardeş sana anlatayım bu yönetim beşiktaşın kayyuma gitmesini engelleyen, iflastan kurtaran üzerine kendi imkanlarıyla stad yapan ender bulunan bir yönetimdir. kişilerin yada başkanların parası le kulüp yönetilmez. bak yd ödediği paraları ger istiyor. kulübü kendi parasıyla yöneteceksin. senin gibi zihniyetler varken bak nerelere geldik uefadan men ettiler,ve unutma hala borcunuzu bu beğenmediğiniz yönetim ödüyor.
miro 6 yıl önce
markocan geç bu kişilerin yada başkanların parasıyla kulup yönetilmez laflarını...evet ideali odur ama reel hayatta geçerliliği yoktur.temenniden öteye gitmez.bugun real madridden citye hatta bizim renklilere kadar başkan ve yöneticiler zengindir.para verirler.60 yaşından sonra gs kulubunu uye yapılan unal aysalı 70 yaşında babaları hayrına başkan yapmadılar herhalde.dilenci yönetimlerle,el avuç açılarak bjk gibi bir dev yö-ne-ti-le-mez.burası sosyalist rejimle yönetilen ülke değil.romanya,çin değil.hemen demirören zengindi de ne oldu argumanına sığınacaksın...peşinen söyleyeyim,başarısız olması bundan sonra başa gelecek paralıların başarısız olacağı anlamına gelmez.üstelik şu fikonun ödediği borçları bi söylede bilelim.daha haftaiçi divan açıkladı.borç,demirören bıraktığından bu yana 3e katlanmış.zaten kulup de inkar etmiyor onlar da 2.5 kat diyorlar:))hiçbir şeyin ödendiği yok.ancak ajitasyon ve sallama vaatlerle daha bu koltuğu ne kadar işgal edebiliriz derdindeler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın