35 bin euro... Demba Ba cami yeniletti!

Beşiktaşlı Demba Ba, Senegal'de hayır işi yaptı, Koussanar'da bir camiyi komple yeniletti.

GÜNDEM 17.04.2015, 20:58
1342
35 bin euro... Demba Ba cami yeniletti!

Dindar kimliğiyle bilinen Beşiktaş’ın Senegalli futbolcusu Demba Ba, siyah-beyazlılardan kazandığı paranın tümünü kendisi harcamıyor. Senegal basınında yer alan haberlere göre yıldız forvet, ülkesindeki bir caminin restorasyonu için yüklü bir bağışta bulundu.

Demba Ba’nın, Koussanar kentindeki caminin iyileştirilmesi için 23 milyon Afrika Frangı (35 bin euro) bir miktarda yardımda bulunduğu bildirildi. Bu kentin Demba Ba’nın annesinin doğduğu yer olduğu, o yüzden 29 yaşındaki oyuncunun buraya özel önem verdiği belirtildi.

Caminin Beşiktaşlı futbolcu sayesinde tamamen onarıldığı ve kent sakinlerinin bu yüzden büyük bir sevinç içinde oldukları ifade edildi.

Milliyet

Yorumlar (6)
hakan 6 yıl önce
ben de de okul yaptırmak ,isterim.Ama ne bağışı millet borca battı..ülke rüşvet merkezi oldu..Halksa sürünüyor..İktidar dönemnde borca battık..pahalılık nedenyile düşük maaş artışları halkı borca batırdı.12 yılda tam 52 kat artmış halkın tüketici kredisi ve kredi kartları toplam borcu..12 yıl önce ülkede 8 milyon icra variken,şimdi 22 milyon icra dosyası var.Sanayi yatırım yok işszilik patlamış..son 5 yılın işsizlik rekoru bu ay kırılmış,daha kötüsü oecd ülkeleri içinde genç işsiz oranında en kötü ülke olmuşuz busene.Açın okuyun hepsi internette var..
marco 6 yıl önce
hakan bi siktir git ya her haberin altına aynı yorum. burası beşiktaş sitesi git o yorumları siyaset gazetelerine yap
kemal mn 6 yıl önce
bıktık artık bunun dini kulmanmasından DİNİ MEDYAYA MALZEME YAPMASINDAN YETER bee ne yaparsan sesiz SEDASIZ yap gösteriş icin yapma GOL ATMAYI BİLMİYORSUM AMA BOŞ KALERE BİLE GOL ATAMAYAN ADAM BA YETER ARTIK SEVGİN NEFRETE DÖNÜŞÜYOR
Bekir 6 yıl önce
Fikret Orman ve yonetim istifa. Giderken bu ucuz futbolcularinizi da goturun. Kim basa gelse senden 5 kat daha iyi yonetirdi Besiktasi. Sayenizde bu senede 3. olduk.yaziklar olsun size.
Cem 6 yıl önce
Gol at olum gol at

Isini yap sonra hayir isle
marco 6 yıl önce
yorumlara bakıyorumda aynı saatlerde hep farklı isimlerde yorum yapılıyor ne hikmetse. üyelikle yorum yapılırken kimse yoktu ama