"%30 Güneş, %30 Denizli, %30 Avcı"

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik direktör adaylarını NTV Spor'a açıkladı. Şenol Güneş, Mustafa Denizli ve Abdullah Avcı'yı düşündüklerini ifade eden Çebi, yabancı bir teknik adamla anlaşma ihtimallerinin ise yüzde 10 olduğunu söyledi.

GÜNDEM 06.06.2015, 14:37

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik direktör arayışlarının bir hafta daha sürebileceğini söyledi.

NTV Spor'a özel açıklamalarda bulunan Çebi, "Henüz kesin kararımızı vermedik. Şu anda yüzde 30 Şenol Güneş, yüzde 30 Mustafa Denizli, yüzde 30 Abdullah Avcı, yüzde 10 da yabancı bir teknik adamla anlaşma ihtimalimiz var" dedi.

Slaven Bilic'in görevinden ayrılması sonrası teknik adam arayışlarını sürdüren siyah beyazlı yönetim, yeni teknik direktörünü henüz belirleyemedi. Lucescu'dan olumsuz yanıt alan futbol komitesi rotasını türk antrenörlere çevirmişti. İkinci başkan Ahmet Nur Çebi, geçmiş dönemde yaptıkları hataları tekrarlamak istemediklerini ve bu nedenle çok detaylı çalıştıklarını ifade etti.

Çebi, teknik adamı belirlemeden önce bir sistem oluşturmaya çalıştıklarının altını çizerken, "Öncelikle ekip oluşturmaya çalışıyoruz. Yeni gelecek teknik direktörümüze bir sportif direktör, bir de yardımcı antrenör vereceğiz. Bu isimleri belirledikten sonra görüşeceğimiz teknik adamlara şartlarımızı sunacağız. Bizim belirlediğimiz isimlerle çalışmayı kabul eden teknik direktörle de sözleşme imzalayacağız" diye konuştu.

Belli bir ismin öne çıkmadığını da vurgulayan ikinci başkan Çebi, "Sanırım 1 hafta içinde bu konuyu netleştirmiş oluruz. Taraftarımız ve camiamız rahat olsun. Beşiktaş için en doğru ismi takımın başına getireceğiz." şeklinde konuştu.

Yorumlar (36)
paok 5 yıl önce
YA DEMİN YALANLIYORDUN ŞİMDİ DE BUNU SÖYLÜYORSUN BE ÇEBİ YA YALANI BIRAKIN ARTIK ERDEMLİ OLUN BE..
ümit 5 yıl önce
Abdullah Avcı mı?
bizim bu aşkımızı bunların eli 5 yıl önce
yine başladılar haftaya netleşir demeye
kanser edecekler yine bizi
hakan güzgülleri 5 yıl önce
çebi bir an önce istifa etmeli veya ettirilmeli. açıklamalarıyla zarar veriyor.
orhan 5 yıl önce
2 kişiyi anladımda abdullah avcı nedir arkadaş
samim 5 yıl önce
denizli olsun madem.avcı nedir arkadaş
AOK 5 yıl önce
Yukardaki Alternativler icinde en dogrusu SENOL GÜNES..Senol Günesin tek handikapi umulmadik takimlardan farkli yenilgiler almasi.. Bu yüzden yönetimin yapacagi tek sey var.. 2- Kaliteli STOPER + SENOL Günes.. Kaliteli Stoperleri aldinmi handikap ortadan kalkar, gerisini zaten Senol Hocaya Birakin geri kalanlari Senol Günes halleder.. Yani Takimi sampiyon yapar..
samim 5 yıl önce
yuh a.k çebide başlamaış haftaya netleştirmeye
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın