3 yılda 550 milyon TL

25 Mart'ta Beşiktaş yönetimindeki 3. yılını dolduracak olan Fikret Orman ve ekibi, bu süreçte deyim yerindeyse kulübe çağ atlattı.

GÜNDEM 18.03.2015, 03:30
2353
3 yılda 550 milyon TL

Kartal'ın yeni yuvası Vodafone Arena'nın inşaatı tüm hızla sürerken hem Avrupa hem de ligde şampiyonluğa emin adımlarla yürüyen bir takım kuruldu. Yönetimin en büyük başarılarından biri de yapılan sponsorluk anlaşmaları oldu. 

YENİ SPONSORU ÇOKTAN BULDULAR

Üç yıllık süreçte 10 sponsor firma ile sözleşme imzalayan ve 8'i ile yola devam eden Beşiktaştoplamda yaklaşık 550 milyon TL (210.6 milyon dolar) gelir elde etti. Siyahbeyazlıların yeni hedefi ise futbolcuların tozluklarına reklam almak. Bu yöndeki önerisi gelecek sezondan itibaren geçerli olmak üzere kabul gören Kartal'ın tozluklardan 3 milyon doların üstünde gelir beklediği ve sponsoru da bulduğu öğrenildi. 

Yorumlar (17)
BJK 6 yıl önce
Sviyoruz seni buyuk baskan. En buyuk BESIKTAS.
lhj 6 yıl önce
bu kulüpte herkes bizim Fikret Başkan gibi hesabını kitabını bilseydi; şimdiye kadar dünya devi olmuştuk. iyi ki böyle bir başkanımız var. renklilerinkini görüyorsunuz.
aslanavcisi 6 yıl önce
sonuna kadar arkandayız başkan allah seni beşiktaşımın başından eksik etmesin bir on sene daha kalırsan dünya kulubü olacağızi tek dileğim basketbolada azıcık daha ağırlık vermen..
Kerimcan 6 yıl önce
Başkan Fikret Orman kısa zamanda iyi işler yaptı. Y.D.nin 8 yıldır yapamadığı stat işini çözdü, uefa-fifa borçlarını temizledi, eski futbolcuların bonservislerini ödedi vs vs. Herşey Daha Güzel Olacak...
selcuk seckin 6 yıl önce
ALLAH senden razi olsun sayin Fikret orman baskani hersey duzeliyo yolun acik olsun
Cemal Özen 6 yıl önce
Eee ne oldu ? İyi insanlar, ahlaklı kişiler mi yetiştirdi bu kulüp ? Toplum bu kulüp sayesinde daha iyi bir seviyeye mi geldi ? Ya da ülkedeki açların karnı mı doydu ? Futbolu spor olmaktan çıkardılar ve millet de böyle yazıları görünce gururlanıyor.
Cemal Özen 6 yıl önce
Dünyanın parasını futbolculara veriyorlar. Sorsan spor kulübüyüz derler. Ama rant sağlayamayınca diğer branşlarla hiç ilgilenmezler. Hani spor kulübüydün ? Kandırın bakalım milleti, siyasetçilerden hiçbir farkınız yok.
aslanavcisi 6 yıl önce
cemal bey futbol sayfasına ekonomi yorumumu yapacak bu insanlar biz beşiktaş adına gururlanıyoruz yöneticisi adına ülke sorunları bu sayfada konuşulmuyo.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın