3 Takım Satın Alacağız

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "İki kulübünde de menfaatleri doğrultusunda İnegölspor'la işbirliği içinde olabiliriz" dedi.

GÜNDEM 22.09.2014, 17:05
6064
3 Takım Satın Alacağız

Başkan Fikret Orman, İnegöllü işadamı Ahmet Galip Meriç'in davetlisi olarak Hotel Park İnegöl'de konakladıktan sonra İnegölspor'le işbirliği konusunda bir görüşme yaptı. Otelin restoranında İnegölspor Başkanı Eşref Güç ve Belediye Başkan Yardımcısı Alper Taban'la bir araya gelen Başkan Fikret Orman, İnegöl'de çok sayıda Beşiktaş taraftarı olduğunu hatırlatırken şunları söyledi:

"İNEGÖLSPOR'U KONUŞTUK"

"Beşiktaş için İnegöl'ün yeri gerçekten bir başka. Takımımızla ilgili konuştuk. İnegölspor başkanımız yanımızda. Kendisi bizle ilgilendi. Karşılıklı 2 kulübünde menfaatleri doğrultusunda işbirliği içerisinde olabiliriz. Bunun projeleri sunulur, biz de ona göre hareket ederiz. İnegölspor'la anlaşma olabilir." 

"3 TAKIM SATIN ALACAĞIZ"

"Beşiktaş'ın menfaatleri için görevdeyiz. Biz oyuncu transfer ederiz. Gerekirse oyuncunun ücretini de biz veririz. Ama o oyuncuyu kendi takımımızda oynatmak için bunu yaparız. Burada gelişsin bizde oynasın, mantalitesi ile hareket ederiz. Avrupa, Türkiye ve Güney Amerika olmak üzere bu 3 yerden 3 takım satın alacağız. Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda takımımıza bir şeyler kazandırmaya devam edeceğiz."

Yorumlar (9)
adanali 6 yıl önce
it ossurdukca,yalan soyluyon basgan
Tarsuslu 6 yıl önce
Adanalı hemşerim öteki itler osurunca vay be deyim inanıyorsun ama lütfen biraz destek verip sahip çıkalım selamlar
adanali 6 yıl önce
as topragim ama ilk baslarda bende inaniyordum hatta televizyona falan ciktiginda ne guzel konusuyor falan iste yatirimlar ileriye donuk guzel planlar ama 2 senedir ne yapti sen sole,ya gardas koskoca transfer sezonunda bir sagbek alamadilar bu kadar aciz bir takimmiyiz biz?sen soyle stat stad dedi oda olmadi borclar azaliyor dedi oda olmadi borclar cogaliyor gun gectikce ben tupcucu destekleyen birisi degilim baba,sadece sozunun eri olsunlar artik taraftari enayi yerine koymasinlar.
ercan 6 yıl önce
alacagniza zeminleri düzeltin adiler
her gün biri sakat
beşiktaşlı 6 yıl önce
güzel proje umarım gerçekleştirirsiniz. birde avrupada bi kaç takım kurup oradada oyuncu yetiştirmek lazım. en azından oradakı takımlarada beşiktaş adını verin avrupanın çeşitli liglerinde de takımlarımız olsun. başarılar dilerim
Tarsuslu 6 yıl önce
Sabır hemşom sabır
Mehmet Yavuz Canalp 6 yıl önce
Değerli Başkan satın alınacak kulüp listesine BURSASPOR u da yaz ALTAY a devredip lige İzmir takımı olsun
thec 6 yıl önce
Tavukları halletiniz de sıra leyleğe mi geldi demişti bir komutanım (askerdeyken)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın