147 locadan 122 tanesini sattık

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, “Amacımız bu görevleri bıraktıktan sonra arkamızdan Beşiktaş’a ve Türk sporuna dünya standartlarında bir spor kompleksi armağan etmektir" dedi.

GÜNDEM 02.12.2014, 12:14
1321
147 locadan 122 tanesini sattık

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, “Amacımız bu görevleri bıraktıktan sonra arkamızdan Beşiktaş’a ve Türk sporuna dünya standartlarında bir spor kompleksi armağan etmektir" dedi.

Beşiktaş Dergisi’ne açıklamalarda bulunan Fikret Orman, Beşiktaş’ın her geçen gün hem sportif hem kurumsallık yönünde sağlam adımlarla en iyi olma yönünde hızla ilerlediğini belirtti. Orman, “Öncelikle bu zorlu süreçte, her ay bu gelişmelere yenilerini eklediğimizi görebilmek beni mutlu etmenin yanı sıra tüm Beşiktaşlılık duruşunu, birliğini ve ruhumuzu yakalamış olmamızı açıkça kanıtlıyor. Göstermiş olduğunuz tüm fedakarlık ve başarılar için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

"GÜCÜMÜZLE MABEDİMİZİ YAPIYORUZ"

"Zor günler geçirdik ama hepsi geride kaldı" diyen Başkan Orman, "Kendi gücümüzle mabedimizi yapıyoruz. Kasım ayında Vodafone Arena’daki ilk locamızın yapımını tamamladık ve BJK TV ekranlarından ilk görüntülerini sizlerle paylaştık. Yeni evimizdeki 147 locadan 122 tanesini sattık. 25 taneyi de önümüzdeki dönemde satarız. Taraftarlarımızın localara ve VIP koltuklara gösterdikleri ilgiden mutluyuz. Beşiktaşlılar bana ve arkadaşlarıma güvendiler. Onların desteği olmasa bunlar yapılmazdı. Amacımız bu görevleri bıraktıktan sonra arkamızdan Beşiktaş’a ve Türk sporuna dünya standartlarında bir spor kompleksi armağan etmektir” açıklamalarında bulundu.

“KULÜBÜMÜZ, BU PAKETLERDEN ÖNEMLİ BİR GELİR ELDE EDİYOR”

Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasını imzaladıklarını ifade eden Fikret Orman, “Kulübümüz ve Vodafone Türkiye arasında imzalanan Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşması kapsamında Beşiktaş taraftarına özel hazırlanan Vodafone KaraKartal’ın tanıtımını, Vodafone Arena’da yaptık. Beşiktaş ailesi olarak Vodafone Türkiye ile iş birliklerimiz büyümeye devam ediyor. Vodafone ürün ve servislerinin, taraftarlarımızla buluşacağı Vodafone KaraKartal taraftar paketi, alışılmış tarife tekliflerinden farklı olarak, Türkiye’de ilk kez, çok özel imkanların yanında çok özel deneyimlerin de kazanılabileceği bir mobil topluluk programı. Kulübümüz, bu paketlerden önemli bir gelir elde ediyor olacak. Tüm Beşiktaşlılar’ın, Vodafone KaraKartal paketlerine abone olarak kulüplerini desteklemelerini bekliyorum. Vodafone Türkiye’ye ise verdiği destek için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Beşiktaş İntegral Forex takımının, savaşçı, hırslı ve yenilenen kadrosuyla her mücadele ettiği kulvarlarda kendilerini heyecanlandıran sonuçlar aldığını belirten Fikret Orman, basketbolcuların önümüzdeki süreçte de, Avrupa ve Türkiye’de birçok başarıya imza atacağına inandıklarını vurguladı.

”ENGELLİ SPORCULARIMIZIN ELDE ETTİĞİ BAŞARILARLA GURUR DUYUYORUZ”

Büyük kulüpler arasında bedensel engelliler şubesine sahip olan ilk kulübün Beşiktaş olduğunu hatırlatan Orman, "Onlarca sporcuya kucak açmanın onurunu yaşayan kulübümüz, engelli sporcularımızın elde ettiği başarılarla da gurur duymaktadır. Engelli sporcularımızın ve tüm engelli vatandaşlarımızın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü kutlar, Beşiktaş RMK Marine Takımımıza başarılar dilerim. Yılın son ayının Beşiktaş ailesi için başarılı geçmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (6)
Recai 6 yıl önce
Orman istifa,palavrayi birak.biz yutmayiz. Hani taraftar nerede,senin yuzunden kimse maclara gitmiyor.
yasın 6 yıl önce
buranın editörü Allahın adını veriyorum biraz işini yap o kadar seviyesız yorumlar geliyor ki hepsini yayınlıyorsun malesef. herkes istediğini eleştirebilir vs ancak küfür belden aşağıya vurma eleştiri değil hakarettir bunu yapmaya da kimsenin hakkı yoktur saygı ile kalın
Recai 6 yıl önce
Orman istifa, cunku ac biraktin bizi.Rantimiz kesilince...beleş bilet.....korsan forma....her gece rüyalarıma giriyor.
Recai 6 yıl önce
İtiraf ediyorum ben renkli bir orospu çocuğuyum. Elimde değil, kıskançlıktan Beşiktaş haberlerine negatif yorum yapmak zorundayım ancak böyle tatmin oluyorum. Beşiktaş camiası anamın üzerinde tepine bilir.
Varol 6 yıl önce
Adam hakli o kufurler gotunuze girsin. Orman istifa bizde katiliyoruz. Borc 800 milyonu gecti. Fikret demirirenden fazla borca sokuyor kulubu!
Ismail 6 yıl önce
Loca satmismis, vay enayi vay! Stadina kimse gitmiyec ek 15 bin kisiye oynayacaksin senin yanlislarin yuzunden herkesstadlardan kacti ve kustu.kongre uyeleri,yagcilarin ve sen seyredersiniz. Maclari. Iste o da 15 bini gecmez. Size bu bile cok!