100. yıl ruhu!

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Cenk Tosun ile Veli Kavlak’ın arasında yaşanan gerginliği, “Forma yarışındaki oyuncularımız oldukça hırslı. 100. yılda şampiyonluğa ulaştığımız dönemde de bu ve benzer şeyleri çok yaşamıştık” sözleriyle yorumladı.

GÜNDEM 30.04.2016, 10:57 30.04.2016, 10:58
177

 Kara Kartal’ın 2 önemli ismi Cenk Tosun ile Veli Kavlak’ın Nevzat Demir Tesisleri’nde önceki günkü takım çalışmasında yaşadığı gerginlik dün büyük gündem yaratmıştı.

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, yaşanan bu tartışmayla ilgili olarak FANATİK’e açıklamalarda bulundu. Bu tarz gerginliklerin son haftalarda yaşanabileceğini söyleyen Albayrak, “Bunlar kavga değil tartışma. Forma yarışındaki oyuncularımız oldukça hırslı. 100. yılda şampiyonluğa ulaştığımız dönemde de bu ve benzer şeyleri çok yaşamıştık” ifadelerini kullandı.

‘Oyuncular rekabet dolu’

Bu 2 oyuncuyla ilgili olarak teknik direktör Şenol Güneş’ten kendilerine bir rapor gelmediğini belirten başarılı yönetici, “Şampiyonluğa giden bir takımda böyle şeyler abartıya kaçmadığı şekilde olabilir. Oyuncularımız oldukça rekabet dolular. Biz de bunu görüyoruz” dedi.
Yorumlar (1)
Sevket 4 yıl önce
Bir kere 100. Yildaki Baskan ve yonetimle sizler mukayese bile kabul edilemicek sekilde zayif ve parasiz kaliyorsunuz! Boyle buyuk kulup idare edilmez.ptt ligi takimi degil burasi.topluca istifa bekliyoruz.kadro olarakta Gomez, q7 ve tore haricinde 2.sinif bir kadro var.zaten hersene sam.kacirmanizdan belli!