10 Numara Çıkmazı

İki isimden beklediği sonucu alamayan siyah-beyazlılar, MARİN 'e odaklandı. Ancak 25 yaşındaki futbolcunun performansı düşündürüyor

GÜNDEM 26.07.2014, 04:09
10 Numara Çıkmazı

Futbol otoriteleri, özellikle Mainz ile oynanan hazırlık maçında Beşiktaş'ın en büyük eksiğinin 10 numara mevkiinde olduğu görüşünde birleşirken, gözler yönetimin bu konudaki çalışmalarına çevrildi. River Plate'in devamlı fiyat artırması nedeniyle Manuel Lanzini'yi kadrosuna katamayan siyah-beyazlıların, Fulham formasını giyen Bryan Ruiz'in tranfserinde de benzer sorunlar yaşadıkları ortaya çıktı. 

 

FARK 3 MİLYON €

 


Beşiktaş'ın Lanzini için ayırdığı 5 milyon Euro'luk bütçeyi Ruiz için kullanmayı planladığı ancak 8 milyon Euro isteyen Fulham'ın indirime yanaşmadığı öğrenildi. Yönetim, Kosta Rikalı oyuncuyu kiralama talebinin de geri çevrilme olasılığını hesaba katarak, Marko Marin'e odaklandı. Chelsea'de sönük kalan Sırp asıllı Alman yıldızın takıma sağlayacağı katkı ise siyah-beyazlı camiada tartışma konusu oldu. 

 

VYNTRA'YA VİZE YOK

 


Yunanistan basınında, Beşiktaş'ın Vyntra'ya 1+1 yıllık sözleşme ve sezon başına 700 bin Euro teklif ettiği belirtilirken yeni sezon öncesi La Liga'da ayakta durmaya çalışacak olan Levante'nin bu transfere izin vermediği vurgulandı. Haberlere göre İspanyol temsilcisi Hollanda kampına götürdüğü Vyntra'dan bu sezon da faydalanmanın hesaplarını yapıyor.

 

Kaynak : Sabah

Loading...
Yorumlar (6)
Timur 6 yıl önce
Transferin gecikmesinin sebebi bence ormanin yine bedava oyuncu aramasindandir!
Hakan 6 yıl önce
Yine dandik oyuncular gündeme geldi. Her yıl bu oluyor. İlk başta ideal oyuncular konuşulup sonrasında ne kadar sefil, zavallı, beceriksiz, beyinsiz futbolcu varsa transfer ediliyor. Gerçekten fikoya haram zehir zıkkım olsun yaptığı reklamla indirdiği paralar.
Sahkartal 6 yıl önce
Fiko besiktasin parasını kimseye yedirmem diyor ama Sezer Ozturk ve menejerine yediriyor... Zehir zıkkım olsun...o parada 1000 lira aylıkla geçinen taraftarın aldığı forma hakkı var Fiko...
bjklii 6 yıl önce
vyntra alacagına gıt roberto hilberti geri getir baskan
yönetim istifa 6 yıl önce
lanziniyi alamıyorsanız fiorentinadaki RAFAL WOLSKİ ' yi alın bari. RAFAL WOSKİ de çok genç ilerde çok güzel paraya satılabilir ama bizim yönetim bunuda beceremezz bizde taraftar olarak anca hayal kurarız..
hakan korucu 6 yıl önce
tutturmuşuz bir lanzini kardeşim adam geleceğin messi'si diye lanse ediyorlar 21 yaşına gelmiş daha bir kere milli olmamış ne geleceği ya adam bize kastırmaya çalışıyorlar messi gibi bir olacakta avrupanın devleri peşinde olmayacak ancak normal seviyede iyi bir oyuncudur belki daha sonra atılımda yapabilir ancak şu anda bizim için riskli yani river'in oyunlarına gelmeyelim