10 Numara Çıkmazı

İki isimden beklediği sonucu alamayan siyah-beyazlılar, MARİN 'e odaklandı. Ancak 25 yaşındaki futbolcunun performansı düşündürüyor

10 Numara Çıkmazı

Futbol otoriteleri, özellikle Mainz ile oynanan hazırlık maçında Beşiktaş'ın en büyük eksiğinin 10 numara mevkiinde olduğu görüşünde birleşirken, gözler yönetimin bu konudaki çalışmalarına çevrildi. River Plate'in devamlı fiyat artırması nedeniyle Manuel Lanzini'yi kadrosuna katamayan siyah-beyazlıların, Fulham formasını giyen Bryan Ruiz'in tranfserinde de benzer sorunlar yaşadıkları ortaya çıktı. 

 

FARK 3 MİLYON €

 


Beşiktaş'ın Lanzini için ayırdığı 5 milyon Euro'luk bütçeyi Ruiz için kullanmayı planladığı ancak 8 milyon Euro isteyen Fulham'ın indirime yanaşmadığı öğrenildi. Yönetim, Kosta Rikalı oyuncuyu kiralama talebinin de geri çevrilme olasılığını hesaba katarak, Marko Marin'e odaklandı. Chelsea'de sönük kalan Sırp asıllı Alman yıldızın takıma sağlayacağı katkı ise siyah-beyazlı camiada tartışma konusu oldu. 

 

VYNTRA'YA VİZE YOK

 


Yunanistan basınında, Beşiktaş'ın Vyntra'ya 1+1 yıllık sözleşme ve sezon başına 700 bin Euro teklif ettiği belirtilirken yeni sezon öncesi La Liga'da ayakta durmaya çalışacak olan Levante'nin bu transfere izin vermediği vurgulandı. Haberlere göre İspanyol temsilcisi Hollanda kampına götürdüğü Vyntra'dan bu sezon da faydalanmanın hesaplarını yapıyor.

 

Kaynak : Sabah

YORUM EKLE
YORUMLAR
Timur
Timur - 5 yıl Önce

Transferin gecikmesinin sebebi bence ormanin yine bedava oyuncu aramasindandir!

Hakan
Hakan - 5 yıl Önce

Yine dandik oyuncular gündeme geldi. Her yıl bu oluyor. İlk başta ideal oyuncular konuşulup sonrasında ne kadar sefil, zavallı, beceriksiz, beyinsiz futbolcu varsa transfer ediliyor. Gerçekten fikoya haram zehir zıkkım olsun yaptığı reklamla indirdiği paralar.

Sahkartal
Sahkartal - 5 yıl Önce

Fiko besiktasin parasını kimseye yedirmem diyor ama Sezer Ozturk ve menejerine yediriyor... Zehir zıkkım olsun...o parada 1000 lira aylıkla geçinen taraftarın aldığı forma hakkı var Fiko...

bjklii
bjklii - 5 yıl Önce

vyntra alacagına gıt roberto hilberti geri getir baskan

yönetim istifa
yönetim istifa - 5 yıl Önce

lanziniyi alamıyorsanız fiorentinadaki RAFAL WOLSKİ ' yi alın bari. RAFAL WOSKİ de çok genç ilerde çok güzel paraya satılabilir ama bizim yönetim bunuda beceremezz bizde taraftar olarak anca hayal kurarız..

hakan korucu
hakan korucu - 5 yıl Önce

tutturmuşuz bir lanzini kardeşim adam geleceğin messi'si diye lanse ediyorlar 21 yaşına gelmiş daha bir kere milli olmamış ne geleceği ya adam bize kastırmaya çalışıyorlar messi gibi bir olacakta avrupanın devleri peşinde olmayacak ancak normal seviyede iyi bir oyuncudur belki daha sonra atılımda yapabilir ancak şu anda bizim için riskli yani river'in oyunlarına gelmeyelim