"1 YA DA 2 TRANSFER OLABİLİR"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yapacakları transferlerle ilgili net ifadeler kullandı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni sezon öncesinde takıma yapacakları takviyelerle ilgili olarak açıklama yaptı.

"1 YA DA 2 TRANSFER OLABİLİR"

Ön liberoya transfer yapacaklarını net bir şekilde söyleyen Fikret Orman, "Tolgay'ın sakatlığı çok şanssızlık oldu. Bugün de konuştum kendisiyle. Çok önemli bir yarışa çıkıyoruz. 3 senelik süreci bitirdim. Hemen hemen bütün yatırımları bitirdik. Statta da sona geldik. Ön libero bölgesine 1 transfer yapmak istiyoruz. Bu 1 de olabilir 2 de olabilir. Ama daha fazla transfer yapmayı düşünmüyoruz açıkçası. Beşiktaş'ın futbolcuları çok kaliteli futbolcular. Olympiakos maçından sonra da kadromuz netleşir. Beşiktaş'ın tek hedefi şampiyonluktur. Avrupa'da kupa kaldırmak istiyoruz" dedi.

"KALECİ TRANSFERİ YAPMAYACAĞIZ"

Kaleci transfer edileceği yönündeki iddiaları yalanlayan Orman, "Şenol Hocamız da söyledi. Kaleci transferi yapmayacağız. 5 transfer yapacaktık. O arkadaşlar da burada. İlave yapacağımız transferler sakatlıklardan dolayı yapılacak transferlerdir" ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 4 yıl Önce

alttaki paragraftan üste doğru yorumlayayım kaleci transferi yapılmayacaksa bu kaleciler ancak 3. yapar ön libero transferi yapacağız diyorsunda yan sayfada neden veliyi bekleyelim diyorsun hangisine inanalım fazla transfere gerek yok beşiktaşın futbolcuları kaliteli diyorsun necip serdar kaliteliyse bende ronaldoyum aq sadece koşmakla futbolcu olunmuyor çift yönlü ve teknik olmak lazım ama anlayana

Kartal EFEOĞLU
Kartal EFEOĞLU - 4 yıl Önce

Fatih Kardeşim;
Birincisi; Yandaki haber kaynaksız ve masabaşı bir haber inanmamalısın...
İkincisi; Hiç bir yönetici ve teknik adam basının karşısında oyuncularımız yetersiz demez...
Üçüncüsü; Futbolda esas olan savunma ve mücadeledir, gerisi hikayedir...

kartal
kartal - 4 yıl Önce

şenol hoca kaleye geçsin. bu üç kalecidende iyidir.

MİSAFİR
MİSAFİR - 4 yıl Önce

kaleci lazım değilde üçünü toplasan bi muslera etmez.nasıl olacak peki

MİSAFİR
MİSAFİR - 4 yıl Önce

tarihimizde ilk defa kornerden gol yedik be hala kaleci lazım değil diyolar

MEHMET İNCE
MEHMET İNCE - 4 yıl Önce

şu kaybettiğimiz şampiyonluklara bir bakın kardeşlerim,yüzde yetmiş,kaleci sorunundan kaynaklanan bir durum ,bir söz vardır körler sağırlar birbirini ağırlar derler işte bizim yönetim biçimimiz bu her kesimin hem fikir olduğu bir konuda maalesef halen daha inat edercesine ııh olmaz biz buyılda böyle idare edeceğiz diyorlar.ALLAH BUTARAFTARA SABIR VERSİN.

özgür g
özgür g - 4 yıl Önce

tolga gunay ersan Miloseviç franco motta İsmail necip mustafa ömer bunlar beşiktaşın topçusu değil yıllık 15 mılyon avro maliyeti var bu topçuların hepsini bedava ver 3 tane ıyı topçu alırsın

CastieL
CastieL - 4 yıl Önce

Fikonun konuşmasını türkçeye cevireyim : "3. lükten yerimizi ayartllatım içiniz rahat olsun. gidin gidin yinede formanızı falan alın ya 3. lükte bir basarıdır. " :)