Beşiktaş’ın 1 numarası, önceki gün Nevzat Demir Tesisleri’nde biraraya geldiği takımın yıldızlarını, “Yönetim olarak biz, camia ve hatta tüm Türkiye, Lyon’u yeneceğinize inanıyoruz. Taraftarımız önünde bunu başarıp tarihi bir zafer elde edeceğiz” söz

UEFA Avrupa Ligi’nde yarın 2-1’in rövanşında Fransız temsilcisi Lyon’u Vodafone Arena’da konuk edecek olan Siyah-Beyazlılar’da galibiyete olan inanç tam... Kara Kartal’ın önceki akşam Nevzat Demir Tesisleri’nde yapılan çalışması öncesinde oyuncularla biraraya gelen Başkan Fikret Orman ve İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, takımın yıldızlarına moral aşıladı.

"Gün tarihe geçme günüdür"

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş hücum hattı için üç imzayı açıklamak istiyor Beşiktaş hücum hattı için üç imzayı açıklamak istiyor

Parc Olympique Lyonnais’tan mağlup ayrılmalarına rağmen Vodafone Arena’da yarı final biletini alacaklarına olan inancının tam olduğunu söyleyen Orman, “Lyon’daki ilk maçta her şey çok güzel başladı ama istediğimiz gibi bitiremedik. Ancak önümüzde kendi kaderimizi kendimizin belirleyeceği bir karşılaşma daha var. İlk maçtaki azim ve istekle sahaya çıkarsak biz bu turu geçeriz. Sizden bu sezon çifte kupa bekliyorum. Bu yüzden Vodafone Arena’daki maç, bizim için tarihi bir karşılaşma olacak. Herkes şunu bilsin. Gün, tarihe geçme günüdür” ifadelerini kullandı.

Çebi: Lyon’da yarım bıraktık

Başkan Fikret Orman’ın ardından sözü alan İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi de ilk maçtaki gibi oynarlarsa Lyon için farklı mağlubiyetin kaçınılmaz olduğunu belirtti. Çebi, “Lyon’daki işimizi yarım bıraktık. Ama Vodafone Arena’da bunu yapma lüksümüz yok. İlk dakikadan itibaren gücümüzü gösterip üst tura çıkan takım biz olacağız” dedi.

Kaynak: Fanatik