Beşiktaş'ın stoper adayları arasında bulunan Gum lakaplı Welington Pereira Rodrigues için Brezilya'dan bir açıklama geldi.
Fluminense forması giyen 29 yaşındaki oyuncunun menajeri Jorge Moraes yaptığı açıklamada Beşiktaş'tan gelen teklifin resmileşmesini beklediklerini söyledi. Konuda karar verecek tarafın ise Fluminense olduğunu belirtti.

İşte Moraes'in sözleri:

"Şu anda çok fazla bir şey söyleyemiyorum çünkü Gum'un Fluminense ile 3 yıllık kontratı var. Şu anda bekleyen bir teklif var. Şu anda Beşiktaş'tan bir teklif var. Bunun resmileşmesini umuyoruz. Ancak Fluminense bu teklifi kabul etmezse oyuncu sezon öncesi çalışmalara katılacak."

"BAŞKA TEKLİFLER DE VAR"

"Beşiktaş'ın dışında 3 kulübün Gum için ilgisi mevcut. Onlar da büyük takımlar. Ancak her işi aynı anda yapmamız mümkün değil. Önce Beşiktaş ile görüşmelerimizi noktalamamız lazım. Eğer Fluminense oyuncuyu Brezilya'da başka bir kulübe satmak istiyorsa ona göre duruma bakarız."

"SAO PAULO VE SANTOS"

Brezilya'dan Santos'un Gum ile doğrudan ilgilendiğini belirten Moraes; "Sao Paulo'nun da Gum'a ilgisi var. Ancak onlar takas öneriyorlar. Fluminense'nin bu transferden kazanç elde etmesi lazım. Bu konuda görüşmeler olacaktır. Neler yaşanacağına bakacağız." diye konuştu.