Guelor Kanga'nın menajerinden Beşiktaş açıklaması

Trabzonspor'un yaz döneminden beri yakından ilgilendiği, Beşiktaş’ın da devreye girdiği Guelor Kanga konusunda menaceri Louis Denolle, önemli açıklamalar yaptı.

FUTBOL 03.05.2020 - 15:53 21.04.2021 - 23:51 Kartal Bakışı

Sezon başında Trabzonspor’un UEFA Avrupa Ligi elemelerinde Sparta Prag ile oynadığı maçlara vurgu yapan Denolle, “Kanga iki maçta da en iyi oyuncuydu. O zaman etkilendiklerini düşünüyorum” dedi. Sadece Trabzonspor’un değil, Beşiktaş’ın da ilgisini sorulan Kanga’nın temsilcisi net konuştu:

‘Pek çok teklif var’

“Koronavirüs krizi nedeniyle oyuncumla ilgili henüz Türk kulüplerine bir teklifte bulunmadım. Onun gibi iyi bir oyuncunun kontratının bitecek olması büyük bir avantaj. Pek çok ülkeden ilgi çekici teklifler aldık. Türkiye de Beşiktaş bir opsiyon olabilir” 

Devre arasında Kanga için resmi temaslar yapıp yapmadığını sorulan Danolle, “Hayır. Çünkü Ocak’ta zaten oyuncunun kontratının bitmesine 6 ay vardı. Dolayısıyla o süreçte bir ilgi yoktu” dedi.

‘Kanga saygı duyuyor’

Trabzonspor’un ve Beşiktaş'ın Kanga’yı istediğini doğrulayan Gabonlu yıldızın temsilcisi, “Bazı aracılar vasıtasıyla görüştük. Kanga, onu isteyen tüm kulüplere saygı duyuyor” ifadesini kullandı.

Kaynak: Fanatik

Gelişmelerden Haberdar Olun

@