Beşiktaş ikinci başkanı, "Futbol hatayı affetmiyor. 3 puanlık kayıp, bütün dengeleri değiştiriyor. Uzun maratonda her kilometreyi adam adım geçmeliyiz" dedi

Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2014'ü lider olarak tamamlayan siyah-beyazlılar hakkında özel açıklamalarda bulundu. Hem yönetim, hem teknik heyet, hem de futbolcular olarak çok yorulduklarını belirten Çebi, "Kolay değil. Sezona erken başladık. Avrupa'da mücadele için erkenden form tuttuk. Üç cephede devam ediyoruz. Kolay olmadı. Hepimizde yorgunluk var ama 2014'ü lider bitirmemiz bizim yorgunluğumuzu alıyor" dedi. Çebi , şöyle devam etti: "Asıl önemli olan yorgunluk değil, rehavete kapılmak. Konya maçında yorgunduk, Adana Demirspor maçında rehavete kapıldık. Futbol hatayı affetmiyor." 

Uyarıyorum! 

Gözden kaçırmayın

Sinan Kaloğlu: "Kazımcan'ı Galatasaray ve Beşiktaş istiyor" Sinan Kaloğlu: "Kazımcan'ı Galatasaray ve Beşiktaş istiyor"


Üç puan kaybın tüm dengeleri değiştirdiğini ifade eden Ahmet Nur Çebi, "Haziran ayına kadar böyle devam etmeliyiz. Her zaman uyardım, uyarıyorum. Saha içerisinde herkes dikkatli olmalı. Bu uzun bir maraton ve her kilometreyi emin adımlarla geçmek zorundayız" yorumunu yaptı.

70 bin kişi olmalı! 


İkinci Başkan Çebi, taraftarsız şampiyon olmanın imkansız olduğunu söyledi. Tecrübeli yönetici, "Derbi maç için şu anda 10 bine yakın bilet satıldı. Yönetim, takım, camia, taraftar kenetlenme olursa şampiyonluk gelir. Taraftarsız bu iş olmaz. Beşiktaşlı, takımına sahip çıkmalı. G.Saray karşısında 70 bin kişilik bir destek bekliyoruz" ifadesini kullandı.