Gözler Şenol Güneş'te...

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş bugün Zorlu PSM’de düzenlenecek Brand&Sport; Summit 2017’ye katılacak. Markalar ve sporu buluşturan panelde dünyanın önde gelen isimleri de deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

GÜNDEM 10.11.2017 - 10:00 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Markalar ve sporu buluşturan “Yılın En Sportif Günü” Brand&Sport Summit 2017 bugün Zorlu PSM’de düzenlenecek.

***

Google Biletleme Spor ve Canlı Etkinlikler Bölüm Başkanı Michal Lorenc, dünyanın en büyük spor ajansı Octagon’un Uluslararası Pazarlama Başkanı Jeff Ehrenkranz, beIN Media Group CEO Vekili ve Digitürk CEO’su Yousef Al-Obaidly, Nielsen Sports Avrupa Genel Müdürü Marco Nazzari gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen liderleri, “Brand&Sport Summit 2017” kapsamında bir araya gelecek.

***

Beşiktaş’ı Süper Lig’de üst üste iki sezon şampiyonluğa taşıyan ve siyah-beyazlı takımın başında Avrupa’da tarihi başarılara imza atan Teknik Direktör Şenol Güneş de dev organizasyonda yer alacak. Güneş’in deneyimlerini paylaşacağı oturum saat 15.00’te başlayacak.

***

Spora damga vuran yıldızlar, markalaşma ve markalarla bir araya gelme öykülerini Brand&Sport Summit’te anlatacak. Dünyanın ve ülkemizin en önemli markaları, sporu nasıl kullandıklarını, sponsorluklarını, kampanyalarını ve dijital projelerini Brand&Sport Summit katılımcılarıyla paylaşacak. 

***

Sektör liderlerinin yanı sıra öğrencileri de düşünerek onlar için oldukça avantajlı bir bilet opsiyonu oluşturan Brand&Sport Summit 2017, aynı zamanda kaçırılmayacak bir “networking” fırsatı da sunacak. Sportsnet Group ve Kapital Medya’nın düzenlediği dev buluşmanın biletleri Biletix üzerinden satın alınabiliyor.

***

Kaynak: Milliyet

Gelişmelerden Haberdar Olun

@