Gözler Bilic'te...Özel Terapi!

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Asteras Tripolis maçında bozulan moralleri düzeltmek için futbolcuları psikolojik olarak Bursaspor maçına hazırlamaya başladı.

FUTBOL 21.09.2014 - 12:30 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Asteras Tripolis maçından sonra oyuncularının bozulan moralini düzeltmek için psikolojik olarak takımı Bursaspor maçına hazırlayan Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, seri galibiyetin peşine düştü. 

Geçtiğimiz sezon yine ilk haftalarda Bursaspor’u deplasmanda yenerek hem moral motivasyonu üst seviyeye çıkaran hem de haftanın en çok konuşulan takımın teknik patronu olan Bilic, yine aynı hedefi takımın önüne koydu.

Bursaspor’u deplasmanda yenmeleri durumunda hem geçmişe sünger çekileceğini hem de üç puan serisi için başlangıç olacağını futbolcularına anlatan Hırvat hoca, “Feyenoord, Arsenal ve Mersin İdman Yurdu deplasmanlarında tüm olumsuzluklara rağmen iyi futbol oynadık. Bursa deplasmanında da iyi futbol oynayacağımıza inanıyorum. Bu durum bizim için çok önemli bir fırsat. Galip gelirsek hem özgüvenimizi tazelemiş hem de rakiplere psikolojik üstünlük kurmuş oluruz. Bu maçla bir galibiyet serisi başlatmak zorundayız” diye konuştuğu öğrenildi.

 

MİLLİYET