Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş 5-0 galip geldikleri Zavrc maçının ardından yaptığı açıklamasında skordan çok oynanan oyundan memnun olduğunu ifade etti.

Siyah-beyazlı takımın yeni transferi Mario Gomez ile ilgili de konuşan Şenol Güneş, ''Gelen her oyuncu burada yarışacak. Mario Gomez'in başımızın üstünde yeri var'' dedi.

Zavrc maçında 3 yıl aradan sonra yeniden Beşiktaş formasını giyen Ricardo Quaresma ise, Beşiktaş formasını yeniden giydiği için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Teknik direktör Şenol Güneş ve Ricardo Queresma'nın maç sonu açıklamaları şu şekilde:

Gözden kaçırmayın

Japon oyuncu Asano için kıyasıya pazarlık Japon oyuncu Asano için kıyasıya pazarlık

 

"Gomez'in başımızın üstünde yeri var"

 

"Hazırlık dönemi geçiriyoruz. Yaptığımız müsabakalar da bir hazırlık. Henüz istediğimiz noktaya gelemedik. Her gün bir adım atıyoruz. Birçok denemelerde bulunduk. Oyuncuların kendilerini görmesi açısından önemli bir maç oldu. Sakatlık vermeden çıktık. Rakip sert oynadı. Takım olmaya çalışıyoruz. Taraftarlarımızı memnun etmek için uğraşıyoruz. Eldeki oyuncuları dışlamıyoruz. Aldığımız oyuncuları eldekilerle yarıştıracağız. Kim öne çıkarsa o oynayacak. Zor bir lig olacak''

 

''Gomez henüz gelmediği için bir şey söylemiyorum. Hepimiz Beşiktaş camiası için çalışıyoruz. En iyisini yaparak taraftarlara en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Yeni transferlere de sonradan geleceklere de kapımız açık. Gelen her oyuncu burada yarışacak. Önce kendini aşacak, sonra aynı mevkideki oyuncuyu geçecek, ardından rakibe karşı üstün olacak. Bunu iyi yapan oyuncular sahada olacak. Gelirken başımızın üstünde yeri var. Mario gelirse değerlendireceğiz.''