Gomez'e gol attırmalıyız

Tecrübeli çalıştırıcı, özellikle kanat oyuncularına seslenerek, "Yapacağınız isabetli ortalar sayesinde suskun forvetlerimizi harekete geçirmeliyiz" dedi.

FUTBOL 04.09.2015 - 07:15 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, ligin ilk 3 haftasında forma giydiği maçların birinde ilk 11'de sahaya çıkan ancak ne gol atıp ne de asist yapan Mario Gomez ile özel olarak ilgileniyor. Alman yıldızın takıma ve oyun sistemine çabuk uyum sağlaması için gayret gösteren tecrübeli çalıştırıcı, kendisiyle yaptığı görüşmede kanatlardan top alamadığı için isyan eden Alman oyuncunun verimini artırmak için taktik provalarda özellikle kanat organizasyonları üzerinde duruyor. 
BİRAZ DAHA DİKKATLİ VE HASSAS OLMALIYIZ 
Bu konuda özellikle kanat oyuncularıyla da bir görüşme yapan Şenol Güneş'in, "Mario Gomez bu konuda benimle bir görüşme yaptı ve söylediklerinde çok da haksız sayılmaz. Ceza sahası içine yeteri kadar isabetli orta yapamıyoruz. Siz Türkiye'nin en iyi oyuncularısınız. Bu konuda biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor. Sadece suskun forvetimiz Gomez için değil, diğer golcülerimiz için de bu konu üzerinde hepinizin daha hassas davranmanızı istiyorum" ifadesini kullandığı öğrenildi.