İngiliz Daily Star gazetesi, Manchester United’ın sezon sonunda Mario Gomez’i transfer edebilmek için girişimlerde bulunacağını iddia etti

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'a İskoçya'dan Mısırlı orta saha Beşiktaş'a İskoçya'dan Mısırlı orta saha
 Beşiktaş'ın skorer forveti Mario Gomez'e Premier Lig'den talip var. Manchester United'ın Alman golcüyü transfer edebilmek için girişimlerde bulunmaya hazırlandığı belirtildi. Beşiktaş'ın sezon başında Fiorentina'dan bin euro satın alma opsiyonuyla kiraladığı ve gösterdiği performansla adeta küllerinden doğan Mario Gomez'e İngiltere Premier Ligi'nden dev bir talip çıktı. Daily Star'ın haberine göre; Manchester United'ın devre arası transfer döneminde de gündemindeki Gomez'e olan ilgisinin sonlanmadığı ve yaz aylarında yeniden girişimlerde bulunacağı iddia edildi. 
Rotayı Türkiye'ye çevirdi 
Mevcut kadrosunda forvet olarak Rooney ve Martial'i barındıran Kırmızı Şeytanlar'ın sezon sonunda rotasını Gomez'e çevireceği ve anlaşma zemini arayacağı belirtildi. Haberde; Beşiktaşlı yönetici Metin Albayrak'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı "Mario ile EURO 2016 öncesinde bonservisini almak için görüşeceğiz ve onu Beşiktaş'ın oyuncusu yaparak Fransa'ya göndereceğiz" açıklamalarına da yer verilirken, Alman golcünün bonservis önceliğinin siyahbeyazlılarda olduğu kaydedildi.