Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, Mario Gomez'le ilgili açıklamalarda bulundu.

 Beşiktaş'ın transferden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, Mario Gomez transferi hakkında ilginç detaylar açıkladı.

Torunoğulları, A Spor'da yayınlanan Spor Meydanı programına konuk olurken, Gomez'den önce Trabzonspor'un bonservisini elinde bulundurduğu Dame N'Doye ile anlaştıklarını ancak son anda ibrenin Gomez'e döndüğünü ifade etti. İşte o açıklamalar...

"N'DOYE İLE ANLAŞMIŞTIK"

"Mario Gomez'den önce N'Doye ile isimle anlaşmıştık. Sonra başkan aradı, İtalya'dan gelen haberler nasıl dedi. Ben de o işi unutalım, %1 şansımız var dedim. Başkan da bana %1 şansın varsa git değerlendir dedi. Gittik ve o %1 şans gerçek oldu."

BABASI TERÖRDEN KORKUNCA...

"Menajerine, Galatasaray'la pazarlık yapıyorsanız lütfen bizi kullanmayın dedik. Biz bu işe alet olmak istemiyoruz dedik. Hayır biz sizinle bir sonuca gidemezsek Galatasaray'a gideceğiz dediler. Bizden istedikleri 9 milyon Euro'ydu. Biz 2+1 yıl anlaştık. Ama terör olayları olduğu için son gün babası çok korkuyorum dedi, 'Ne olur Eğer Gomez sezon sonunda mutsuz olursa, tazminat ödemeden ayrılsın. Siz mutsuz olursanız siz bize tazminat ödemeden bıraktın' diye madde koydurmak istedi. Biz de ortak bir çözüm bulalım dedik. Biz de 2+1 olsun ama siz ayrılmak isterseniz Fiorentina'ya gidin, biz bırakırsak nereye giderseniz gidersiniz zaten dedik. Şu anda bir sıkıntı yok. Gayet mutlu, memnun."