Gomez'de son 48 saat

Forvet transferi için favorisi Mario Gomez olan Beşiktaş, oyuncuyu ikna ettikten sonra kulübüne de resti çekti. Fiorentina ile kurulan son temasta cuma gününe kadar süre verildi. Aksi bir durumda bu transferden kesin olarak vazgeçilecek.

FUTBOL 22.07.2015 - 04:18 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Demba Ba’nın Çin’e gitmesinin ardından mesaisinin neredeyse tamamını golcü transferine ayıran BeşiktaşYönetimi, teknik direktör Şenol Güneş’in de çok istediğiMario Gomez’i kadroya katabilmek için çalışıyor.

Ancak görüşmelerin yavaş ilerlemesi canları sıkıyor. Vaktin daralması ve teknik kadronun transferin kampa yetişmesini istemesi, yönetimi de temasları hızlandırmak zorunda bıraktı. Oyuncuyu 3.5 milyon Euro yıllık ücret artı bonuslarla ikna eden Siyah-Beyazlılar, Fiorentina’ya ise son kararlarını vermek için cuma gününe kadar süre tanıdı. Transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları’nın bu restinin olumlu karşılık bulması bekleniyor.

Bilgi topluyor

Çünkü maddi anlamda pek de iyi günler geçirmeyen ve yeni sezonda kemer sıkma politikası uygulamaya hazırlanan Çizme ekibine Gomez için en ciddi teklifi yapan takım Beşiktaş. Bu kozu olumlu yönde kullanmak üzere bu şekilde bir strateji uygulayan Siyah-Beyazlılar, aksi takdirde transferden kesin olarak vazgeçecek. Bu arada İtalyan temsilcisinin ABD kampına katılan Gomez’in de Beşiktaş ve Türkiye hakkında bilgi toplamaya başladığı da gelen haberler arasında.
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@