Golleriyle Beşiktaş'ı zirvede tutan Gomez, Ricardo Quaresma'ya övgüler yağdırarak “O, benim gol atmam için çok savaşıyor. Attığı her top tehlike yaratıyor” dedi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'tan 92.6 milyon TL'lik anlaşma Beşiktaş'tan 92.6 milyon TL'lik anlaşma
 Ligde 18 gole ulaşarak, Pascal Nouma ve Demba Ba’nın siyah beyazlı forma altında attığı gol sayısını yakalayan Mario Gomez, Portekizli takım arkadaşı Ricardo Quaresma’ya övgüler yağdırdı.
Alman golcü, “Quaresma’nın hızına yetişirsem sezon sonunda gol rekoru kırarım” dedi. Son olarak 2 gol attığı Eskişehir maçı sonrası Hürriyet’e özel açıklamalarda bulunan Gomez, “Kanatlardan beslendiğim gol yollarında çok daha etkili oluyorum. İsmail, Töre ve Quaresma, benim gol atmam için çok savaşıyor. Onların attığı her pas tehlike yaratıyor, Özellikle Quaresma’nın hızına yetişirsem, sezon sonunda gol rekoru kırarım” dedi.

FENERBAHÇE DERBİSİ BİZİ KAMÇILADI

Lİigde 18 gole ulaşarak, Pascal Nouma ve Demba Ba’nın siyah beyazlı forma altında attığı gol sayısını yakalayan Mario Gomez, Portekizli takım arkadaşı Ricardo Quaresma’ya övgüler yağdırdı. Alman golcü, “Quaresma’nın hızına yetişirsem sezon sonunda gol rekoru kırarım” dedi. Son olarak 2 gol attığı Eskişehir maçı sonrası Hürriyet’e özel açıklamalarda bulunan Gomez, “Kanatlardan beslendiğim gol yollarında çok daha etkili oluyorum. İsmail, Töre ve Quaresma, benim gol atmam için çok savaşıyor. Onların attığı her pas tehlike yaratıyor, Özellikle Quaresma’nın hızına yetişirsem, sezon sonunda gol rekoru kırarım” dedi.