Gökhan Töre'ye takım aranıyor

Beşiktaş Yönetimi'nin 2. yarıdaki kötü performansı nedeniyle Gökhan Töre'yi satabileceği öğrenildi. Bu oyuncuyu başta A.Madrid olmak üzere Valencia ve Newcastle kulüpleri istiyor.

FUTBOL 28.05.2015 - 02:34 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Kartal' da yeni sezon öncesi radikal kararlar alınacak. Siyah-Beyazlı yönetimin Demba Ba dışında iyi para veren kulübe Gökhan Töre'yi de satabileceği ortaya çıktı. Özellikle ligin 2. yarısında kötü bir performans sergileyen ve zaman zaman disiplinsiz davranışlar sergilediği öğrenilen Gökhan Töre'yi başta A.Madrid olmak üzere Valencia ve Newcastle'ın istediği gelen bilgiler arasında. 

AYRILMAK İSTİYOR 


Beşiktaş Yönetimi'nin Gökhan Töre'yi iyi bir rakama satarak bunu dış transferde kullanmayı planladığı ortaya çıkarken yıldız oyuncu için A.Madrid kulübünün 6 milyon Euro'yu gözden çıkardığı öğrenildi. Son dönemde Beşiktaş'ta mutsuz olduğu öne sürülen ve parasını zamanında alamadığı için rahatsız olan Gökhan Töre'nin de ayrılma planları yaptığı gelen bilgiler arasında. Beşiktaş Yönetimi'nin Gökhan Töre konusunda en kısa zamanda karar vermesi bekleniyor. Başkan Fikret Orman'ın yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Gökhan 2. yarıda hayal kırıklığı yaşattı. Kendisine en ihtiyaç duyduğumuz maçlarda ya formsuzdu ya da sakattı. Bize istikrarlı oyuncu lazım" dediği öne sürüldü. 

KAYNAK: TAKVİM