Gökhan Töre'ye Ada kancası

Gökhan Töre’ye, İngiltere Premier Lig ekibi talip oldu. Southampton, Siyah-Beyazlı oyuncu için 6 milyon Euro teklif etti

FUTBOL 28.05.2015 - 12:12 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Beşiktaş’ın sezon başında Rubin Kazan’dan 4 milyon 500 bin Euro’ya transfer ettiği Gökhan Töre, oynadığı futbolla kalitesini gösterip takımının değişmez ismi olmayı başardı. Avrupa’nın da dikkatini çeken Gökhan için İngilizler devreye girdi. Ronald Koeman ile büyük bir çıkış yakalayan ve Premier Ligi 7. sırada bitiren Southampton’ın, genç oyuncu için Kartal’ın kapısını çaldığı ortaya çıktı. Yapılan ilk görüşmelerin ardından İngilizler’in; 6 milyon Euro’luk bir teklifi masaya bıraktığı öğrenilirken, Siyah- Beyazlı kurmayların fiyatın artırılması yönünde talepte bulunduğu kaydedildi. İngilizler’in ise düşünmek için süre istediği kaydedildi. 

 

ATLETİCO MADRİD DE GELİYOR 


Arda Turan’ın formasını giydiği Atletico Madrid de Gökhan Töre için sıkı markaj halinde. İspanyollar’ın çok istedikleri Gökhan için önümüzdeki hafta Beşiktaş’ın kapısını çalacağı kaydedildi. Madrid yetkililerinin de 6 milyon Euro’luk bir teklif sunmaya hazırlandıkları belirtildi.

 

HABERTÜRK/Kartal YİĞİT