Gökhan Töre'nin dirseğinden sonra olay fotoğraf

Gaziantepspor, Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre'nin, futbolcuları Şenol Can'a attığı dirsek ile ilgili hakemler ve MHK'yı eleştirdi. Sosyal medyadan yapılan eleştiri de bir de Şenol'a atılan dirsek sonrası vücudunda oluşan izin fotoğrafı paylaşıldı.

FUTBOL 15.12.2014 - 02:20 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Süper Lig'in 13. haftasında Beşiktaş'ı konuk eden ve sahadan 1-0'lık skorla yenik ayrılan Gaziantepspor,karşılaşmanın ilk yarısında Gökhan Töre'nin, Şenol Can'a attığı dirsek ile ilgili hakemleri ve MHK'yı sosyal medyadan açıklama yaptı. Gaziantepspor Kulübü'nün resmi twitter hesabından yapılan açıklamada, "Galatasaray maçında hakemin yaptığı harekete refleks diyen sayın Zekeriya Alp, Gökhan Töre'nin attığı dirseğe ne diyecek?" diyerek Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp'i eleştirdi. Ayrıca, "Karşılaşmanın orta hakemi Çağatay Şahan; oyuncumuz Şenol Can'a yapılan harekete 'çarptı' demiş! YORUMSUZ!" diyerek Çağatay Şahan'ı da topa tuttu. 

Şenol Can'ın fotoğrafı paylaşıldı

Maçın ilk yarısında Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre ile girdiği mücadele sonrasında Milli futbolcunun dirsek darbesine maruz kalan Şenol Can'ın, darbe sonucunda vücudunda iz eden fotoğrafı paylaşıldı. Şenol'un göğsünün altında morluk oluştuğu görüldü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@