Gökhan Töre'de Mutlu Son!

Beşiktaş, Gökhan Töre transferinde sona yaklaşıyor. NTV Spor muhabiri Övünç Özdem, konuyla ilgili son gelişmeleri aktardı.

FUTBOL 18.07.2014 - 21:49 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Başkan Fikret Orman Kazan'dan döndüğünü ve şu anda İngiltere'de olduğunu belirten Özdem konuyla ilgili, "Rubin Kazan'la büyük ölçüde anlaşmaya varıldı. Bu konunun tekrardan kiralama değil de bonservis konusunda bir anlaşmaya varıldı. Ancak şu an için rakam belirtmek doğru olmaz. Çünkü ödeme durumuna göre rakamın artıp azalacağı söz konusu. Gökhan transferi için verebileceğimiz durum, Rubin Kazan'ın bonservis bedeli olarak belirlediği 7,5 milyon euro'da indirime gittiği ve son rakamı kabul ettiği yönünde" dedi.

Transferdeki son durumun Beşiktaş'ın Gökhan ile anlaşmasına kaldığını vurgulayan Övünç Özdem, "Gökhan'la anlaşma konusunda biraz sıkıntı olacak gibi gözüküyor. Çünkü milli futbolcunun istediği rakam Beşiktaş'ın vermek istediği rakamdam yüksek. Şu anda oyuncuyla anlaşmaya varılmış değil. Beşiktaş, Gökhan ve menajeriyle masaya oturacaktır. Eğer anlaşma olursa transfer tam olarak gerçekleşti diyebiliriz" şeklinde konuştu.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
  Şamp. Ligi   UEFA   Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@