Gökhan Töre Zirvesi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Rusya’ya giderek yıldız oyuncunun kulübü Rubin Kazanile pazarlık masasına oturdu. Orman’ın yaptığı görüşmelerin olumlu geçtiği bildirildi.

FUTBOL 18.07.2014 - 05:21 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Transferde Demba Ba’ya imza attıran Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Gökhan Töre transferini de bitirmek için Rusya’ya uçtu.

 

 


Siyah - beyazlı kulübün başkanı, Teknik Direktör Slaven Bilic’in, Demba Ba’dan sonra Gökhan Töre’nin transfer edilmesinin şart olduğunu söylemesi nedeniyle, Rubin Kazan ile kıran kırana bir pazarlığa girişti. Daha önce bu oyuncuyu bir sene daha kiralamak istediğini Rus kulübüne söyleyen Başkan Fikret Orman bu kez yeni bir teklifle Rusya’ya gitti.

 

 


Önce bonservis konusunda pazarlık yapan Orman, kiralık formülünü de masaya yatırdı. Yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği bildirildi. Demba Ba’ya kanatlardan top getirebilecek isimlerden biri olması nedeniyle Gökhan Töre’yi çok isteyen Slaven Bilic, Başkan Fikret Orman’dan gelmesi muhtemel müjdeli haberi şimdiden beklemeye başladı.

 


Bu arada yeni sezon öncesinde transferde hareketli günler yaşayan Beşiktaş Yönetimi, Lanzini konusunda hâlâ net bir haber gelmemesi nedeniyle sabırsızlanmaya başladı. Fulham’da oynayan Ruiz’i de gündeminde
tutmaya devam eden siyah-beyazlı kulüp, birkaç gün içerisinde bu oyuncuyla da ciddi temaslar kuracak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@