Gökhan Töre Silah Çekti mi?

Beşiktaş'ın milli futbolcusu Gökhan Töre'nin kampta kavga sırasında silah çektiği iddiası gündeme bomba gibi oturdu.

GÜNDEM 06.06.2014 - 12:32 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Beşiktaş'ın milli futbolcusu Gökhan Töre'nin milli takım kampındatakım arkadaşları Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'a silah çektiğiiddiası bugün gündeme bomba gibi düşerken sporx.com olayın perdearkasını araladı.

Edinilen bilgiye göre Gökhan Töre ile ilgili gündeme gelen iddianıngerçek dışı olduğu ancak bundan 8 ay önce haberde adı geçen bu üçfutbolcunun milli takım kampında Almanya'dan gelen ortak birarkadaşlarıyla Le Meridien Otel'in lobisinde kavga ettikleri belirlendi.

Edinilen bilgiye göre olay 7 Ekim tarihinde Hollanda ve Estonya milli maçları için İstanbul'da yapılan kampta gerçekleşti;

"Hollanda maçı öncesi Gökhan Töre, Hakan Çalhanoğlu ve ÖmerToprak'ı Le Meridien Otel'de Almanya'dan gelen ortak arkadaşlarıziyarete gelir. Gökhan öncesinde aralarında bir husumet yaşadığı bukişiyle lobideki bu dörtlü görüşmede tartışmaya başlar ve olay büyür.Gökhan bu kişinin üzerine yürür. Hakan ve Ömer de yaşanan bu kavgayıgüvenlikle birlikte ayırmaya çalışır."


Gökhan Töre'nin menajeri Ahmet Bulut ise konuyla ilgili olaraksporx.com'a, "Konu tamamen asılsız yalan ve iftira. Bununla ilgiliavukatımız gün içinde açıklama yapacak" bilgisini verdi.