Gökhan Töre Madrid'e!

Atletico Madrid, yakın takibe aldığı Gökhan Töre için 5 milyon euro'yu gözden çıkardı. Beşiktaş ise "Resmi teklif yok" diyerek yorum yapmadı.

FUTBOL 23.05.2015 - 02:46 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ta tüm gözler yarın oynanacak G.Saray derbisine çevrilirken, İspanya'dan gelen haberler siyah-beyazlıların kafasını karıştırmaya devam ediyor.. AS Gazetesi, Beşiktaş'ın genç yıldızı Gökhan Töre'ye Atletico Madrid'in talip olduğunu ve bu konuda girişimlere başladığını iddia etti. Önce sakatlık geçiren, ardından da gribal enfeksiyona yakalandığı için ligin son virajında beklenen performansı gösteremeyen Gökhan Töre için A. Madrid ilk somut adımı attı. AS'ın haberine göre, Bilic'le arasının soğuk olduğu iddia edilen 23 yaşındaki Gökhan'ı transfer etmek için 5 milyon euro'luk bir teklif hazırlayan Madrid ekibi, transferi bu civarda bir bonservisle bitirmeyi planlıyor. Atletico Madrid, kulüp kararlarında etkin olduğu bilinen 'süper menajer' lakaplı Jorge Mendes ile yakın ilişkilere sahip Ahmet Bulut'u transfer görüşmeleri için yetkilendirdi. Beşiktaş'ın ekonomik olarak sıkıntılı durumda olduğunun haberde altı çizilirken, düşük bir ihtimal de olsa Gökhan'ın alacaklarını gerekçe göstererek ayrılması için kolaylık sağlanmasını isteyeceği iddia edildi. 

 

Şimdide dizi şişti 


Bu arada gribal enfeksiyon nedeniyle 1-0 kaybedilen Konyaspor maçında takımdaki yerini alamayan Gökhan Töre, dünkü antrenmana da sağ dizinde şişme meydana geldiği için katılmadı. Gökhan'ın G.Saray'a karşı forma giyip giyemeyeceği bugün netlik kazanacak.