Napoli'nin Türk asıllı İsviçreli futbolcusu Gökhan İnler,açıklamalarda bulundu. İnler, Beşiktaş'a transferi konusundaki bir soruya kaçamak yanıt verdi.

Gözden kaçırmayın

Rosier 90+4'te kırmızı kart gördü Rosier 90+4'te kırmızı kart gördü

Napoli'nin Türk asıllı oyuncusu Gökhan İnler, "Maç bizim için çok önemli. Trabzonspor güçlü bir takım. Evinde çok iyi maçlar sergiliyorlar. Bizim için önemli olan turu geçmek ve bunun için iyi bir performans göstermeliyiz. Trabzon'un seyircileri çok ateşli. Bu sezon birkaç maçlarını izlemiştim. Ama bizim için önemli olan tribünlerde ne kadar seyirci olacağı değil, maça iyi başlamak. Ne kadar çok seyirci olursa olsun önemli olan takımın sergileyeceği performans. Biz her maça kazanmak için çıkıyoruz. Büyük bir takımız. İki maçı da kazanacağımıza inanıyoruz ve tüm konsantrasyonumuz bu yönde. Biz Napoli'yiz ve sonuna kadar gitmeyi, kupayı kazanmayı hedefliyoruz" dedi.

Gökhan İnler, Beşiktaş'a transferi konusundaki bir soruya da, "Bu konular hakkında bir şey diyemem" yanıtını verdi.

Başarılı oyuncu hangi Türk takımını tuttuğu konusunda ise, "Ailem Türkiye'de yaşıyor, burayla bağlantılarım çok güçlü. Ama ailemin ve benim hangi takımı tuttuğumu söylemem doğru olmaz" dedi.