Yıldız futbolcu Gökhan İnler, “İsviçre, Almanya ve Türkiye'den teklifler aldım. Artık yeni bir maceraya atılmamın zamanı geldi. Türkiye'de oynamaya sıcak bakabilirim” diyerek Beşiktaş'a mesaj gönderdi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ın anlaştığı Weghorst'un sözleşme detayları belli oldu Beşiktaş'ın anlaştığı Weghorst'un sözleşme detayları belli oldu

Siyah-Beyazlılar’ın iki ön liberosu Veli Kavlak ve Tolgay Arslan’ın sakatlık yaşamasının ardından bu bölgeye yeni bir isim kazandırmak için hedefini Napoli’nin tecrübeli futbolcusu Gökhan İnler olarak belirleyen Beşiktaş’a, bu oyuncudan mesaj geldi. İtalyan basınına açıklamada bulunan 31 yaşındaki yıldız, “8 sezondur İtalya’da forma giyiyorum. Takımımla sözleşmem gelecek sezonun sonunda bitecek. İsviçre, Almanya ve Türkiye’den teklifler aldım. Artık yeni bir maceraya atılmamın zamanı geldi. Türkiye’de oynamaya sıcak bakabilirim” diye konuştu. Bu futbolcu için Napoli’ye yaptığı 3,5 milyon Euro’luk teklifi kabul edilen Kara Kartal’ın, Gökhan’la da 2 milyon 750 bin Euro’dan 3+1 yıllık anlaşma sağladığı; resmi imzaların bu hafta içinde atılabileceği bildirildi.