Gökhan İnler için kıran kırana kapışma

Kadroya 2 yeni ön libero transferi yapmak için yoğun mesai harcayan yönetim, bu doğrultudaki hedeflerinden Gökhan İnler için ısrarını sürdürüyor. Siyah-Beyazlılar, 31 yaşındaki oyuncunun transferi konusunda Schalke 04'le kıran kırana yarış içinde...

FUTBOL 12.08.2015 - 02:43 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Yeni sezon öncesinde Veli Kavlak ve Tolgay Arslan’ın sakatlıkları sebebiyle ön libero hattını takviye etmek için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş 2 isim üzerinde yoğunlaşmıştı. 

Bu doğrultudaki ilk hedefini Bursasporlu Ozan Tufan olarak belirleyen yönetimin; Napoli forması giyen Gökhan İnler için de ısrarını sürdürdüğü öğrenildi. 

Son 4 sezondur görev yaptığı İtalyan temsilcisiyle 1 yıllık kontratı bulunan 31 yaşındaki futbolcu için Siyah-Beyazlılar’ın; Almanya Bundesliga ekibi Schalke 04’le kıran kırana bir bir yarışta olduğu bildirildi. Alman ve Hollanda basınında yer alan haberlerde; kulübünden kesin olarak ayrılmayı planlayan İsviçreli futbolcunun geleceğine bu hafta içinde yön vereceği ifade edildi.

‘Gökhan’ın transferi mümkün’

Mario Gomez’in transfer çalışmalarını İtalya’da bizzat yürüten kulübün dış ilişkilerden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, Gökhan İnler için de girişimlerde bulunduklarını doğruladı. 

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan başarılı yönetici, “Gökhan İnler için görüşmelerimiz sürüyor. Transferde her an her şey olabilir. Menaceri Dino Lamberti ile iyi tanışıyoruz. Gökhan’ın bize transferi mümkün. Görüşme halindeyiz. İstediğimiz oyunculardan bir tanesi” ifadelerini kullandı.

 

FANATİK

Gelişmelerden Haberdar Olun

@