Kiralık olarak forma giydiği Beşiktaş'ın çifte kupasında önemli katkı veren Rachid Ghezzal bonservisiyle siyah beyazlı takıma katıldı. Ghezzal, 'Tek isteğim Beşiktaş'a dönmekti. Çok mutluyum' dedi.

Leicester City'den hazır geldiğini ve yarınki Ç. Rize maçında forma giyebileceğini belirten Cezayirli yıldız, "Geçen sezon yaşadığımız şampiyonlukları tekrarlayacağız" dedi

Gözden kaçırmayın

Ersin'e çıkış maddeli 4 yıllık yeni sözleşme Ersin'e çıkış maddeli 4 yıllık yeni sözleşme

Türkiye gazetesinden Murad Tamer imzalı habere göre; Beşiktaş'ın geçen sezonki şampiyonluğunda en büyük pay sahiplerinden biri olan Rachid Ghezzal tekrar siyah beyazlı formayla sahaya çıkmak için sabırsızlanıyor. 

"Eve dönüyorum" diyerek İstanbul'a gelen Cezayirli yıldız dün kendisini dört yıllığına Beşiktaş'a bağlayan sözleşmeye imza attı. Yeniden siyah beyazlı formayı giyecek olan 29 yaşındaki yıldız, transferi için herkesin elinden geleni yaptığını belirterek, "Tek isteğim Beşiktaş'a dönmekti. Çok mutluyum. Başta Başkan Ahmet Nur Çebi'ye ve transferimde emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.

Aynı coşkuyla devam

İdmandan önce imzayı atan Ghezzal, "Akşam antrenmanında eski arkadaşlarımla buluşmak için sabırsızlanıyorum. Geri dönmem için beni her gün mesaj yağmuruna tuttular. Her futbolcu arkadaşlık bağlarının böylesine güçlü olduğu bir takımda oynamak ister" diye konuştu. Yeni sezonda çok daha güçlü bir Beşiktaş izlettireceklerini söyleyen yıldız oyuncu, "Bir an önce bıraktığımız yerden aynı coşkuyla başlamak istiyorum. Leicester City'de çok iyi bir kamp dönemi geçirdim. Fizik ve kondisyon olarak hazırım. Eğer görev verilirse ligin ilk maçında forma giymek isterim" sözlerini kullandı. (TÜRKİYE GAZETESİ)