Geçen sezon 31 maça çıkan ve tam 17 asist üreten ve 8 kez de fileleri havalandırmayı başararak ortaya koyulması zor ve oldukça başarılı bir şekilde sezonu tamamlayan Ghezzal için Beşiktaş yeniden kadroya katma çalışmalarını sürdürüyor... 

Adı transferde Galatasaray ile de anılmaya başlayan sağ kanat oyuncusu için futbolcunun Türkiye temsilcisi son noktayı koydu ve net ifadeler sonrası kritik tarihi açıkladı! İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

TRANSFER GÖRÜŞMESİNİN TARİHİ...

Beşiktaş ile anlaşmasına neredeyse kesin gözüyle bakılan oyuncu için Galatasaray iddiası ortaya atılmıştı. Beşiktaş'ın sezonu şampiyonlukla tamamlamasında büyük öneme sahip olan 29 yaşındaki oyuncu için açıklamalar yapan Türkiye temsilcisi, kritik transfer görüşmesinin tarihini de açıkladı.

"GÜLEREK TAKİP EDİYORUZ"

Rachid Ghezzal'ın reklam ve sponsorluk çalışmalarını da üstlenen Türkiye temsilcisi Hüseyin Beyazıt'ın fotomac.com.tr'ye yaptığı açıklamada; "Transferle alakalı Katar, Arabistan, Galatasaray haberleri nereden çıkıyor anlamıyorum. Gülerek takip ediyoruz bu iddiaları." dedi ve sözlerine şöyle devam etti...

GÖRÜŞME TARİHİ BELLİ OLDU!

"Ghezzal ile Beşiktaş'ın birbirine vermiş olduğu bir söz vardı. Oyuncu, Beşiktaş ile konuşmadan bir başka takımla görüşmeyecek. Ghezzal tatilini tamamladı ve hazır şu an... Beşiktaş ile görüşmek üzere menajeri 6 ya da 7 Temmuz'da İstanbul'da olacak.

"GHEZZAL YENİDEN BEŞİKTAŞ FORMASI GİYMEK İSTİYOR"

"Yurt dışından gelecek olan menajeri, Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ ile bir görüşme yapacak ve anlaşma da büyük ihtimalle olumlu sonuçlanır. Çünkü Ghezzal da Beşiktaş'ta kalmak istiyor."

Bonservisi Leicester City'de olan Cezayirli oyuncu için İngiliz kulübünün istediği rakamı iletecek olan menajeri, oyuncu için de geçtiğimiz sezon aldığı 1 milyon euro maaş ve 300 bin euro bonus için de artış talep edecek.

6 TAKIM TALİP

Başarılı kanat oyuncusunun öncelliği Beşiktaş ile yapacağı görüşme... Bu neden dahilinde henüz cevap vermediği, beklettiği transfer teklifleri de var... Rusya'dan 2, Fransa'dan 2, İtalya'dan da 1 takım Ghezzal'ı kadrosuna katmak istiyor. (FOTOMAÇ)