Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, "Beşiktaş yenemediğimiz tek İstanbul takımı" dedi.

 Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, geride kalan 32 haftada en büyük hayal kırıklığını Beşiktaş maçında yaşadığını belirterek, “İstanbul takımlarından yenemediğimiz tek takım Beşiktaş" dedi.

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, geride kalan 31 haftayı değerlendirdi. Bu sezon en büyük hayal kırıklığını Ligin 9. haftasında oynanan ve Beşiktaş’ın 5-1 kazandığı maçta yaşadığını belin Gencer, “Stadımızda oynadığımız ilk maç olması dolayısı ile galibiyet ile başlamak istiyorduk. Nasip değilmiş demek ki olmadı. İstanbul takımlarından yenemediğimiz tek takım var o da Beşiktaş. Onu da yenmek istiyoruz” dedi.
 
ETO’NUN MALİYETİ 12 MİLYON TL
 
15-17 Temmuz'da Antalya’da düzenlenecek olan dünya yıldızı Samuel Eto'o Vakfı'nın 10'uncu yıl etkinlikleri hakkında da açıklama yapan Gencer, etkinliğin sözleşme aşamasında olduğunu belirterek, protokollerin imzalanmadığını belirtti. Diğer taraftan Gencer, dünya yıldızı Eto’onun değerini 12 milyon Euro olarak açıkladıklarını hatırlatarak, 12 milyon Euro verilmesi halinde Eto'o’yu satabileceklerini aktardı.