Gemlik'te 33 Çocuk Sünnet Ettirildi

Kızılay Derneği Gemlik Şubesi ve Beşiktaşlılar Derneği işbirliği ile toplu sünnet töreni yapıldı.

DERNEKLER 23.06.2011 - 13:25 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Eski Pazar Caddesi’ndeki Sevgi Sünnet Salonu’nda gerçekleştirilen sünnet şölenine ilgi büyüktü.Şölen boyunca gönüllerince eğlenen minikler, daha sonra sırayla sünnet olarak erkekliğe ilk adımı attılar.

Kızılay Derneği Gemlik Şubesi, Beşiktaşlılar Derneği ile diğer kurum, kuruluş ve kişiler tarafından tertiplenen toplu sünnet şöleninde 33 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.

Kızılay Derneği Gemlik Şubesi Başkanı GökhanÖzler, Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ali Osman Alınca, diğer dernek yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra sünnet olan çocukların aileleri sünnet törenine katılanlar arasındaydı.

Heyecanlı oldukları görülen 33 çocuk, doktorlar tarafından sünnet edildi. Sünnet törenin ardından sünnet olan 33 çocuğa hediye olarak top dağıtıldı.

Gemlik Kızılay Şubesi Başkanı Gökhan Özler ve Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ali Osman Alınca, Turan Çınar ve Ceyhun Özer başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini sundular.

Cuma günü saat 14.00’te de Belediye Düğün Salonu’nda sünnet olan çocukların mevlit yemeği verilecek. Yemek 16.00’a kadar devam edecek.

Kaynak: Gazete Gemlik