Beşiktaş'ın yeni transferi Andreas Beck, Almanya kampında basın toplantısı düzenledi. Beck, Beşiktaş'taki antrenman seviyesinin üst düzeyde olduğunu ifade ederken, takımın bir işçisi olduğunu ve elinden gelenin en iyisini yapacağını söyledi.

Andreas Beck'in basın mensuplarına yaptığı açıklamalar şöyle;

"Akşam ikinci antrenmandan sonra kendimi çok yorgun hissediyorum. Bu bana kalırsa çok iyi bir şey. Beşiktaş'taki antrenman kalitesi beni çok şaşırttı. Almanya'da bu kadar yoğun çalışmıyorduk. 10-11 sene Bundesliga'da forma giydim. Hoffenheim'da forma giydiğimde Avrupa sahnesine çıkamıyordum. Beşiktaş'tan 10 gün önce teklif aldım ve böyle bir teklif de her zaman karşınıza çıkmaz.

 

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta şimdi çalışma zamanı Beşiktaş'ta şimdi çalışma zamanı

Burada birçok yetenekli futbolcular var. Almanya ile Türkiye'yi kıyasladığımda çok büyük farklar var. Almanya'da top rakipteyken pres yaparak geçiş oyunlarında başarılı olmanız isteniyor. Burada ise top sahip olmamız isteniyor. Kariyerim boyunca birçok farklı pozisyonda oynadım. Kendimi adapte edebiliyorum. Hilbert yakın arkadaşım. Beşiktaş'ı tercih etmem de katkısı var. Serdar Taşçı ve Tayfun Korkut'tan bilgiler aldım. Normal bir insan gibi yaşıyorum. Kitap okuyorum, playstation oynuyorum, kız arkadaşımla vakit geçiriyorum. U21 Takımı ile şampiyon oldum. A Milli Takım'da oynadım. Baskının ne olduğunu biliyorum ve buna hazırım. Ben kendimi işçi olarak görüyorum. Bu yüzden maç içinde koşmalıyım, ortalar yapmalıyım, katkı vermeliyim"