Gelecek sezon Demba Ba'yı istiyorum!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Göztepe ile oynayacakları maç öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Demba Ba sorusuna Orman "Demba Ba bizim evladımız, gelecek sezon Beşiktaş'ta oynamasını istiyorum" cevabını verdi.

GÜNDEM 05.04.2018 - 11:42 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Göztepe ile oynayacakları maç öncesinde Lenovo firmasıyla imzaladıkları sponsorluk anlaşması sonrası açıklamalarda bulundu.

Demba Ba'yı istiyoruz

Göztepe'nin golcücü Demba Ba ile ilgili transfer sorusunu da cevaplandıran Orman  "Demba Ba çok önemli bir oyuncu, biz de onun Beşiktaş'ta oynamasını istiyoruz. Demba Ba'nın kontratı bitiyor, önümüzdeki sezon Beşiktaş'ta oynamasını istiyorum. Bu hafta Göztepe ile oynayacağız, şimdi bunu konuşmak olmaz. Demba Ba, Beşiktaş'ın evladı. Sezon sonu geldiği zaman Demba Ba'nın transferine bakacağız" şeklinde konuştu.

Orman şampiyonluk yarışıyla ilgili "Rakiplerimiz tecrübeli takımlar ama ben ipi önde göğüsleyeceğimize inanıyorum" dedi.

Talisca açıklaması...

1959 öncesi şampiyonlukların geri istenmesi gündem değiştirmeye yönelik hareketler diyen Orman, Talisca'nın durumu ile ilgili olarak da "Talisca için Benfica ile konuşacak bir şey yok, bizim 31 Mayıs'a kadar kontratımız var" ifadesini kullandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@